OEM Fiber optic LC duplex adapter

OEM Fiber optic LC duplex adapter

Multimode OM2 Square


€ 14,33 incl. btw

€ 11,84  excl. btw

14.33 EUR
Levertijd 1 tot 3 werkdagen

OEM Fiber optic LC duplex adapter

De OEM Fiber optic LC duplex adapter Multimode OM2 Square is alleen geschikt voor multimode glasvezelverbindingen.

Lees meer


Technische specificaties:OEM Fiber optic LC duplex adapter Multimode OM2 Square

Connectoren:
Connector A:
Connector B:
IL:
Kleur:
Materiaal:

LC - LC
LC duplex
LC duplex
0,25 dB
Beige
Keramisch


Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: EA9002

Merk: Kabel


Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie