MikroTik SFP module 1.25G

MikroTik SFP module 1.25G

MM 550m 850nm Dual LC Duplex


25 EUR

€ 25,00 incl. btw

€ 20,66 excl. btw

Uit voorraad leverbaar

Vandaag besteld, maandag in huis

MikroTik SFP module 1.25G

De Mikrotik S-85DLC05D is een 1.25G SFP transceiver met een 850nm Dual LC connector, geschikt voor multimode glasvezelverbindingen tot 550 meter.

Lees meer

Eigenschappen Mikrotik SFP Module 1.25G

Afstand 550m
Multimode
Golflengte 850nm
Dual LC-connector
Format SFP

Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux

Professioneel advies
Tel.030 669 1222
(ma-vr 9:00-17:30)
info@routershop.nl

Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening

Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: S-85DLC05D
EAN: S-85DLC05D

Merk: Mikrotik


Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!



Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!