MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+PC

MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+PC

Cloud Core Router 9 core 2GB


€ 591,69 incl. btw

€ 489,00  excl. btw

591.69 EUR
Levertijd 1 tot 3 werkdagen

MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+PC

De MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+PC is de verbeterde opvolger van de CCR1009-8G-1S-PC. Deze krachtige gigabit router is uitgerust met 2 GB RAM geheugen, 7 Gigabit ethernetpoorten, één SFP-combopoort en één SFP+ poort. Dit model wordt passief gekoeld en maakt vrijwel geen geluid.

Lees meer

Eigenschappen MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+PC

Tilera Core CPU 1 GHz
RAM-geheugen 2 GB
7 Gigabit ethernetpoorten
SFP combo en SFP+ aansluiting
802.3af compatible
PoE in 802.3at
Voltage 14V - 57V
Ingebouwde CPU temperatuurmonitor
Met LCD touchscreen
Smart Card en MicroSD slot

Hogere snelheid
De MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+PC router is nog sneller dan zijn voorganger. De LAN-poorten zijn namelijk direct verbonden met de CPU processor, waardoor de CPU-capaciteit volledig benut kan worden op alle poorten. Waar de snelheid van 1Gbit bij de CCR1009-8G-1S-1S+PC werd verdeeld over de verschillende poorten, is dat met de MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+PC niet meer het geval. Dit resulteert direct in een hogere doorvoersnelheid van 18Gbps i.p.v. 16Gbps.

Aansluitingen
Op de MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+PC zitten 7 Gigabitpoorten voor een snelle netwerkverbinding met uw apparatuur. Naast deze poorten vindt u ook een Gigabit SFP combopoort op de unit. De MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+PC biedt ondersteuning voor zowel 100BASE-LX/100BASE-SX/100BASE-BX glasvezelmodules als de standaard 1,25G SFP modules.

Geluidsarm
De router is voorzien van een passief koelelement en maakt vrijwel geen geluid. Hierdoor is de MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+PC ook zeer geschikt voor (kantoor)omgevingen waar storende geluiden tot een minimum beperkt moeten blijven. Het wordt gevoed door een externe 24V adapter en ondersteunt tevens PoE.

Inhoud verpakking

  • MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+PC
  • IEC kabel
  • Voedingsadapter
  • USB OTG kabel
  • Rackbeugels (2x)
  • Handleiding


Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: CCR1009-7G-1C-1S+PC

Merk: Mikrotik

Lees meer



Alternatieven

MikroTik CCR1009-7G-1C-PC

MikroTik CCR1009-7G-1C-PC

Cloud Core Router 9 core 1GB



Vandaag besteld, zaterdag in huis

€ 422,29 incl. btw
€ 349,00 excl. btw
MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+

MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+

Cloud Core Router 9 core 2GB



Bel voor levertijd

€ 543,29 incl. btw
€ 449,00 excl. btw

Accessoires

MikroTik hAP AC Lite

MikroTik hAP AC Lite

access point


Vandaag besteld, zaterdag in huis

€ 55,00 incl. btw
€ 45,45 excl. btw
MikroTik SFP module 1.25G

MikroTik SFP module 1.25G

MM 550m 850nm Dual LC Duplex


Vandaag besteld, zaterdag in huis

€ 25,00 incl. btw
€ 20,66 excl. btw
MikroTik SFP module 1.25G

MikroTik SFP module 1.25G

SM 20km 1310nm Dual LC Duplex


Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 39,00 incl. btw
€ 32,23 excl. btw

Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie