Cisco MGBSX1 Transceiver SFP

Cisco MGBSX1 Transceiver SFP

(mini-GBIC)


100.46 EUR

€ 100,45 incl. btw

€ 83,02 excl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Cisco MGBSX1 Transceiver SFP

De Cisco MGBXS1 is een glasvezel SFP module voor (extra) SFP of Gigabit poorten op uw switch. Deze module is geschikt voor multimode glasvezelverbindingen tot 550 meter.

Lees meer

Eigenschappen Cisco MGBSX1 SFP Module

Voeg (extra) SFP of Gigabit poorten toe aan uw switch
Maak uplinking mogelijk op elke switch
Maximale afstand tussen switches: 550 meter
Voor multimode glasvezel

Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux

Professioneel advies
Tel.030 669 1222
(ma-vr 9:00-17:30)
info@routershop.nl

Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening

Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: MGBSX1
EAN: 4260039342731

Merk: Cisco


Alternatieven

Cisco MGBBX1 SFP mini-GBIC

Cisco MGBBX1 SFP mini-GBIC

- 1 x 1000Base-BX LC single mode (20km)



Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 267,00incl. btw
€ 220,66 excl. btw
KTI SFP Transceiver 1000base

KTI SFP Transceiver 1000base

module Multimode SX LC-Duplex (550m)



Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 79,00incl. btw
€ 65,29 excl. btw

Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!



Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!