KTI SFP+ 10GB Transceiver

KTI SFP+ 10GB Transceiver

Singlemode (10km)


677.6 EUR

€ 677,60 incl. btw

€ 560,00 excl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

KTI SFP+ 10GB Transceiver

Met een SFP module heeft u de mogelijkheid om de combo poort op uw switch te voorzien van de juiste aansluiting voor de gewenste toepassing. Deze Singlemode SFP module is geschikt voor afstanden tot 10 KM en heeft een doorvoersnelheid van 10 Gbps.

Lees meer




Technische specificaties SFP+_SM

Golflengte
Ethernet type
Type aansluiting
Fiber type/ afstand
Operationele temperatuur
Merk

1310 nm
10G/GbE/FE
LC Duplex
Single-mode 10 km
-10 °C~70 °C
KTI Networks


Omschrijving
Veel switches zijn voorzien van een optionele SFP poorten. Met deze SFP poorten kunt u de switch flexibel inzetten om bijvoorbeeld de switch door middel van glasvezelkabel te verbinden. SFP modules zijn onder andere verkrijgbaar in verschillende afstanden, aansluitingen en snelheden. Voor elke toepassing kunt u dus een gewenste SFP module aanschaffen. Bekijk de technische specificaties voor meer informatie over de KTI SFP Transceiver module:

Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux

Professioneel advies
Tel.030 669 1222
(ma-vr 9:00-17:30)
info@routershop.nl

Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening

Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: SFP+_SM

Merk: KTI


Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!



Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!