KTI SFP+ 10GB Transceiver

KTI SFP+ 10GB Transceiver

Multimode (300m)


399 EUR

€ 399,00 incl. btw

€ 329,75 excl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

KTI SFP+ 10GB Transceiver

Met een SFP module heeft u de mogelijkheid om de combo poort op uw switch te voorzien van de juiste aansluiting voor de gewenste toepassing. Deze Multimode SFP module is geschikt voor afstanden tot 300 meter en heeft een doorvoersnelheid van 10 Gbps.

Lees meer




Technische specificaties SFP+_MM

Golflengte
Ethernet type
Type aansluiting
Fiber type/ afstand
Operationele temperatuur
Merk

850 nm
10G/GbE/FE
LC Duplex
Multimode OM3 / 300m
-10 °C~70 °C
KTI Networks


Omschrijving
Veel switches zijn voorzien van een optionele SFP poorten. Met deze SFP poorten kunt u de switch flexibel inzetten om bijvoorbeeld de switch door middel van glasvezelkabel te verbinden. SFP modules zijn onder andere verkrijgbaar in verschillende afstanden, aansluitingen en snelheden. Voor elke toepassing kunt u dus een gewenste SFP module aanschaffen. Bekijk de technische specificaties voor meer informatie over de KTI SFP Transceiver module:

Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux

Professioneel advies
Tel.030 669 1222
(ma-vr 9:00-17:30)
info@routershop.nl

Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening

Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: SFP+_MM

Merk: KTI


Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!



Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!