Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
Product image

HPE X142 40G QSFP+ Transceiver

MPO SR4, multimode, 850nm

1.599,00excl. btw

1.934,79incl. btw

HPE X142 40G QSFP+ Transceiver
MPO SR4, multimode, 850nm

1.599,00 excl. btw

1.934,79 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen Niet op voorraad in eigen magazijn, maar doorgaans wel goed leverbaar bij onze leverancier.
Wij verwachten het product binnen 3 werkdagen te kunnen versturen

Klanten beoordelen Routershop met een  4.69/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De HPE X142 40G is een originele HPE multimode QSFP-module met MPO-connector en een golflengte van 850nm. De QSFP-module ondersteunt snelheden tot 40 Gbps over een afstand van maximaal 150 meter.

Eigenschappen HPE X142 4G QSFP+

Originele HPE QSFP-module
Hot swappable
Snelheid: 40 Gbps
Fibertype: multimode
Connectortype: MTP/MPO
Aantal vezels: 4
TX-waarde: 850nm
RX-waarde: 850nm
Maximale afstand: 150m
Minimale temperatuur: 0°C
Maximale temperatuur: 85°C

Specificaties

Merk HPE-Aruba
Artikelnummer JH231A
EAN 889296046301
Equivalent Nee
SFP-type QSFP+
Overdrachtssnelheid 40 Gigabit (40000 Mbps)
Singlemode of multimode Multimode
Connectortype MTP (MPO)
Aantal vezels 4
Maximale afstand 150 meter
TX-waarde 850nm
RX-waarde 850nm
Min. temperatuur 0°C
Max. temperatuur 85°C
Contact

Vraag het onze expert!

Max Sneep

030 669 1222
E-mail

Alternatieven

  • HPE X142 40G QSFP+ Transceiver

    LC LR4, singlemode, 1310nm

    7.299,00excl. btw

    8.831,79incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen


    Meer informatie
  • HPE X142 40G QSFP+ Transceiver

    MPO eSR4, multimode, 850nm

    2.499,00excl. btw

    3.023,79incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen


    Meer informatie
  • HPE X242 40G QSFP+ naar QSFP+ DAC kabel

    1 meter

    199,00excl. btw

    240,79incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen


    Meer informatie

Reviews

Veelgestelde vragen