Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
Product image

DrayTek Vigor 2927F

Multi WAN Gigabit Glasvezel Router

279,00excl. btw

337,59incl. btw

DrayTek Vigor 2927F
Multi WAN Gigabit Glasvezel Router

279,00 excl. btw

337,59 incl. btw

Uit voorraad leverbaar

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

SFP poorten

Ja, 1 poort Nee

WiFi standaard

Geen WiFi

Klanten beoordelen Routershop met een  4.73/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De Draytek Vigor 2927F is een zakelijke glasvezelrouter met multi-WAN functionaliteit. U kunt deze router gebruiken in combinatie met maar liefst 4 netwerkverbindingen via SFP, WAN en 2x USB (via 4G modem, apart verkrijgbaar). De 2927F wordt geleverd inclusief SFP-module en glasvezelpakket.

Eigenschappen Draytek Vigor 2927F

5x Gigabit LAN, 1x Gigabit WAN, 1x Gigabit WAN/LAN
1 SFP poort; SFP-module en fiber patchpakket meegeleverd
2 USB-poorten voor extra 3G/4G modem, printer of opslag
NAT doorvoersnelheid: 1800 Mbps
Inbound en Outbound Load Balancing
Poort-based en Tag-based VLAN (802.1q)
50 gelijktijdige VPN tunnels, inclusief 25x SSL VPN
Ondersteunt OpenVPN
Object based firewall met o.a. content filtering
Centraal te beheren met andere Draytek Vigor apparaten
Ideaal voor kleinzakelijke omgevingen

Multi-WAN glasvezel router

De Draytek Vigor 2927F is een betrouwbare multi-WAN router met uitgebreide mogelijkheden, speciaal ontwikkeld voor omgevingen met glasvezel. De router is uitgerust met 1 SFP-poort en kan direct op een glasvezellijn worden aangesloten middels de bijgeleverde SFP glasvezelmodule (20km - RX1490/1550 nm - TX 1310). Daarnaast ontvangt u een fiber patchpakket bij dit product.

Doordat u de router kunt gebruiken in combinatie met meerdere netwerkverbindingen, beschikt u altijd over een back-up wanneer de primaire verbinding wegvalt. Hierdoor blijft het netwerk online en is de continuïteit van bedrijfskritische processen gewaarborgd.

Aansluitingen

Naast de bovengenoemde SFP-poort beschikt de Draytek V2927F over 1 Gigabit WAN-poort, 5 Gigabit LAN-poorten en 1 switchable WAN/LAN-poort. Ook zijn er 2 multifunctionele USB-poorten aanwezig voor een extra verbinding via een 3G/4G modem of voor een opslagapparaat of printer.

Multiple VLAN, 8 subnetten

Met multiple VLAN zijn binnen het netwerk meerdere subnetwerken te onderscheiden. Zo kunt u bijvoorbeeld een camera- of gastennetwerk volledig scheiden van het bedrijfsnetwerk of per afdeling een apart netwerk creëren. In totaal kunnen 8 LAN-subnetten (aparte interne netwerken) worden aangemaakt met een eigen DHCP server. Bij de eerste 3 LAN-subnetten is er de mogelijkheid de DHCP pool te vergroten tot 1021 adressen.

Ingebouwde firewall

De Draytek Vigor 2927F beschikt over een krachtige en veelzijdige firewall voor een optimale beveiliging van het netwerk. Aan de hand van regels kan de firewall de communicatie van en naar een netwerk verbieden of juist toestaan. Per IP-adres, poortnummer en protocol zijn de instellingen aan te passen. Ook zijn de instellingen toepaspaar op inkomende VPN-verbindingen. De firewall is voorzien van Stateful Packet Inspection (SPI) en ondersteunt configuratieopties als Port redirection, DMZ host en open ports.

VPN mogelijkheden

Voor thuiswerkers of anderen die op afstand veilig toegang willen krijgen tot het bedrijfsnetwerk, is VPN vrijwel onmisbaar. De Draytek Vigor 2927 biedt ondersteuning voor 50 gelijktijdige IPSec VPN-tunnels, waarvan 25 SSL VPN. Hierbij is installatie van VPN client software overbodig.

Inhoud verpakking

  • Draytek Vigor 2927F
  • SFP-module
  • Glasvezel patchpakket
  • Engelstalige installatiehandleiding
  • Stroomkabel en adapter

Specificaties

Merk DrayTek
Artikelnummer V2927F
EAN 4710484741783
LAN poorten 5x LAN
WAN poorten 2x WAN
WiFi standaard Geen WiFi
2,4 GHz snelheid Geen 2,4 GHz WiFi
5 GHz snelheid Geen 5 GHz WiFi
4G ondersteuning Ja via USB dongle
VPN ondersteuning Ja; PPTP, IPsec, OpenVPN
VPN tunnels 50 VPN tunnels
USB poorten 2x USB
Firewall Ja, basis
Loadbalancing Ja
PoE Output Nee
QoS Ja
VLAN Ja
SFP poorten Ja, 1 poort
Met SFP module Ja
Aantal units 1-pack

Downloads

Draytek Vigor 2927F Datasheet(326 KB)

Contact

Vraag het onze expert!

Max Sneep

030 669 1222
E-mail

Alternatieven

  • DrayTek Vigor 2927

    Multi WAN Gigabit Router

    4 Reviews

    202,00excl. btw

    244,42incl. btw

    Uit voorraad leverbaar
    Meer informatie
  • DrayTek Vigor 2927ac

    Multi WAN Gigabit WiFi Router

    3 Reviews

    259,00excl. btw

    313,39incl. btw

    Uit voorraad leverbaar
    Meer informatie
  • DrayTek Vigor 2927L

    Multi WAN Gigabit 4G LTE Router

    409,00excl. btw

    494,89incl. btw

    Uit voorraad leverbaar
    Meer informatie

Accessoires

  • DrayTek 19" Rackmount plate

    32,00excl. btw

    38,72incl. btw

    Uit voorraad leverbaar
    Meer informatie
  • DrayTek Web Content Filter A

    1 jaar 2800 en 2900 serie

    85,00excl. btw

    102,85incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Meer informatie
  • DrayTek USB Thermometer

    Met Verlengkabel

    32,23excl. btw

    39,00incl. btw

    Uit voorraad leverbaar
    Meer informatie

Reviews

5

van de5

1 reviews

5 sterren1
4 sterren0
3 sterren0
2 sterren0
1 ster0

Dit product beoordelen?

Trusted Shops Review

28-01-2021

Fijn product voor glasvezel provider

Veelgestelde vragen