Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommaGoRoutershop
Product image

DrayTek SFP+ naar RJ45 module

10 Gigabit

119,00excl. btw

143,99incl. btw

DrayTek SFP+ naar RJ45 module
10 Gigabit

119,00 excl. btw

143,99 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Niet op voorraad in eigen magazijn, maar doorgaans wel goed leverbaar bij onze leverancier.
Wij verwachten het product binnen 3 werkdagen te kunnen versturen.

Klanten beoordelen Routershop met een  4.71/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

Met deze Draytek SFP+ naar RJ45 module zet u een SFP-poort om naar RJ45, zodat u hier een ethernetkabel op kunt aansluiten. De SFP+ Ethernet module ondersteunt snelheden tot 10 Gbps en is compatibel met alle DrayTek Layer 2+ VigorSwitches met SFP+ poorten.

Eigenschappen DrayTek SFP+ naar RJ45 module

Zet SFP+ poort om naar 10 Gigabit Ethernet
Geschikt voor DrayTek L2+ VigorSwitches
Snelheden: 1/2.5/5/10 Gbps

Specificaties

Merk DrayTek
Artikelnummer XFSFP+-COPPER10
EAN XFSFPCOPPER10
Equivalent Ja
SFP-type SFP+
Overdrachtssnelheid 10 Gigabit (10000 Mbps)
Singlemode of multimode n.v.t.
Connectortype Koper (RJ45)
Aantal vezels n.v.t.
Maximale afstand 100 meter
TX-waarde n.v.t.
RX-waarde n.v.t.
Min. temperatuur 0°C
Max. temperatuur 70°C
Contact

Vraag het één van onze experts!

Team Networking

030 669 1222
E-mail

Alternatieven

  • DrayTek SFP naar RJ45 module

    1 Gigabit

    49,00excl. btw

    59,29incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen


    Meer informatie

Reviews

Veelgestelde vragen