Advies? Bel: 030 669 1222
86 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2
Cisco ASA 5505 Firewall image

Cisco ASA 5505 Firewall

  • Doorvoersnelheid 150Mbps
  • VLAN mogelijkheden
  • 8x Gigabit LAN poorten

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

369 EUR
€ 369,00 incl. btw
€ 304,96 excl. btw
Cisco SPA504G IP Telefoon image

Cisco SPA504G IP Telefoon

met PoE voor 4 lijnen

  • ​4 gelijktijdige gesprekken
  • ​Helder LCD display
  • ​2 x 100 Mbps LAN

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

109 EUR
€ 109,00 incl. btw
€ 90,08 excl. btw
Cisco SPA303G IP Telefoon image

Cisco SPA303G IP Telefoon

voor 3 lijnen

  • ​3 gelijktijdige gesprekken
  • ​1 SIP account
  • ​Monochroom LCD scherm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

79 EUR
€ 79,00 incl. btw
€ 65,29 excl. btw
Cisco SPA122 VoIP Router image

Cisco SPA122 VoIP Router

Voor 2 telefoons

  • ​Bel goedkoop via internet
  • Uitgangen voor 2 analoge telefoons
  • ​Met LAN aansluiting

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

64 EUR
€ 64,00 incl. btw
€ 52,89 excl. btw
Cisco SG110-16 Gigabit Switch image

Cisco SG110-16 Gigabit Switch

16 poorten

  • ​16x Gigabit LAN-poorten
  • ​Unmanaged Switch
  • ​Automatische Quality of Service

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

173.02 EUR
€ 173,02 incl. btw
€ 142,99 excl. btw
Cisco SF110D-08HP Switch image

Cisco SF110D-08HP Switch

100 Mbps 8 poorten

  • 4x Power over Ethernet
  • Switching capaciteit: 1,6Gbps
  • Volledig plug and play

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

113.73 EUR
€ 113,73 incl. btw
€ 93,99 excl. btw
Cisco SF300-24 24-Poorts image

Cisco SF300-24 24-Poorts

Gigabit switch + webview

  • ​24x 10/100 Poorten
  • ​2x Gigabit SFP Poorten
  • Layer 3 Managed Switch

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

222.77 EUR
€ 222,77 incl. btw
€ 184,11 excl. btw
Cisco SG110D-08 8-poorts image

Cisco SG110D-08 8-poorts

Gigabit Switch

  • ​8x Gigabit LAN-poorten
  • Automatische Quality of Service
  • ​Unmanaged Switch

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

56.51 EUR
€ 56,52 incl. btw
€ 46,71 excl. btw
Cisco SG200-26P 24-Poorts PoE image

Cisco SG200-26P 24-Poorts PoE

Manageable Gigabit Switch + 2x SFP

  • 24x Gigabit LAN poorten
  • 12x Poorten ondersteunen PoE
  • Managed Switch met VLAN functie

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

509.74 EUR
€ 509,74 incl. btw
€ 421,27 excl. btw
Cisco SPA112 VoIP ATA image

Cisco SPA112 VoIP ATA

voor 2 telefoons

  • ​Bel goedkoop via internet
  • Uitgangen voor 2 analoge telefoons
  • Lijnen apart te configureren

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

59.29 EUR
€ 59,29 incl. btw
€ 49,00 excl. btw
Cisco RV042 100 Mbps image

Cisco RV042 100 Mbps

4-Poorts Dual WAN VPN Router

  • 4 x 100 Mbps LAN, 2 x 100 Mbps WAN
  • 50 VPN tunnels
  • SPI Firewall

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

155.42 EUR
€ 155,41 incl. btw
€ 128,44 excl. btw
Cisco SG300-20 image

Cisco SG300-20

20-Poorts Gigabit Switch met WebView

  • 18x Gigabit LAN poorten
  • VLAN Functie
  • Layer 3 Managed Switch

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

365.25 EUR
€ 365,25 incl. btw
€ 301,86 excl. btw
Cisco RV042G 4-Poorts image

Cisco RV042G 4-Poorts

Dual WAN VPN Gigabit router

  • Dual WAN VPN router
  • 4-poorts Gigabit switch
  • Geavanceerde SPI Firewall

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

180.05 EUR
€ 180,05 incl. btw
€ 148,80 excl. btw
Cisco SF100D-08 Switch image

Cisco SF100D-08 Switch

100 Mbps 8 poorten

  • ​8x 10/100 LAN-poorten
  • ​Automatische Quality of Service
  • Unmanaged Switch

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

38.34 EUR
€ 38,33 incl. btw
€ 31,68 excl. btw
Cisco SG300-10 image

Cisco SG300-10

8 poorts Gigabit L3 Switch + 2 mini-GBIC

  • ​10x Gigabit LAN poorten
  • VLAN functie
  • Layer 3 Managed Switch

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

208.97 EUR
€ 208,98 incl. btw
€ 172,71 excl. btw
Cisco SF110-16 Rackmount Switch image

Cisco SF110-16 Rackmount Switch

16-poorts 100 Mbps

  • ​16x 10/100 LAN-poorten
  • 19'' Rackmount kit inbegrepen
  • ​Unmanaged Switch  met Quality of Service

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

74.29 EUR
€ 74,29 incl. btw
€ 61,40 excl. btw
Cisco SF300-08 Managed Switch image

Cisco SF300-08 Managed Switch

100 Mbps 8 poorten

  • ​8x 10/100 Poorten
  • ​Rack Mountable
  • ​Advanced netwerk management

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

145.17 EUR
€ 145,18 incl. btw
€ 119,98 excl. btw
Cisco SG300-28PP image

Cisco SG300-28PP

26-Poorts Gigabit PoE+ Switch

  • 26x Gigabit LAN poorten
  • Managed PoE Switch
  • VLAN functie

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

732.11 EUR
€ 732,11 incl. btw
€ 605,05 excl. btw
Cisco SG110-24 Gigabit Switch image

Cisco SG110-24 Gigabit Switch

24 poorten + 2x SFP

  • ​24x Gigabit LAN-poorten
  • ​2x SFP-poorten
  • ​Unmanaged Switch

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

202.01 EUR
€ 202,01 incl. btw
€ 166,95 excl. btw
Cisco SG200-26 26-Poorts image

Cisco SG200-26 26-Poorts

Manageable Gigabit Switch + 2x SFP

  • 24x Gigabit LAN poorten
  • Fanless design
  • Managed Switch met VLAN functie

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

292.17 EUR
€ 292,17 incl. btw
€ 241,46 excl. btw
Cisco SF300-48PP image

Cisco SF300-48PP

Power over Ethernet Switch 48 poorten

  • ​48x Fast Ethernetpoorten 
  • ​2x Gigabit Ethernet combo SFP
  • Managed switch

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

907.1 EUR
€ 907,10 incl. btw
€ 749,67 excl. btw
Cisco SG200-18 16-Poort image

Cisco SG200-18 16-Poort

Manageable Gigabit Switch + 2 x SFP

  • 18 x Gigabit LAN
  • Managed Switch
  • VLAN functie

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

249.52 EUR
€ 249,51 incl. btw
€ 206,21 excl. btw
Cisco SG200-50 48-Poorts  image

Cisco SG200-50 48-Poorts

Manageable Gigabit Switch + 2x SFP

  • 48x Gigabit LAN poorten 
  • 19'' Rackmount kit inbegrepen
  • Managed Switch met VLAN functie

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

616.1 EUR
€ 616,11 incl. btw
€ 509,18 excl. btw
Cisco WiFi antenne RP-TNC image

Cisco WiFi antenne RP-TNC

  • Omni-antenne (360°)​
  • ​2,2dBi versterking
  • ​802.11b/g

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

19.63 EUR
€ 19,63 incl. btw
€ 16,22 excl. btw
Cisco SG200-08 image

Cisco SG200-08

Manageable Gigabit Switch 8 poorten

  • 8x Gigabit LAN poorten
  • Managed Switch met eenvoudig beheer
  • Quality of Service & VLAN functie

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

106.11 EUR
€ 106,11 incl. btw
€ 87,69 excl. btw
Cisco SF100D-16HP PoE Switch image

Cisco SF100D-16HP PoE Switch

100 Mbps 16 poorten

  • 16x 10/100 LAN-Poorten
  • 8x Poorten ondersteunen PoE 
  • Unmanaged Switch

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

232.15 EUR
€ 232,15 incl. btw
€ 191,86 excl. btw
Cisco SG110D-05 Gigabit Switch image

Cisco SG110D-05 Gigabit Switch

5 poorten

  • ​5x Gigabit LAN-poorten
  • Quality of Service
  • Unmanaged Switch

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

50.17 EUR
€ 50,17 incl. btw
€ 41,46 excl. btw
Cisco SF200-48 Manageable image

Cisco SF200-48 Manageable

100 Mbps Switch 48 poorten + 2 x SFP

  • ​48x Ethernet LAN-poorten
  • ​2x SFP poorten
  • ​Manageable Switch

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

296.34 EUR
€ 296,34 incl. btw
€ 244,91 excl. btw
Cisco SG200-08P image

Cisco SG200-08P

Manageable PoE Gigabit Switch 8 poorten

  • 8x Gigabit LAN poorten
  • 4x Poorten ondersteunen PoE
  • Managed Switch met VLAN functie

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

197.84 EUR
€ 197,85 incl. btw
€ 163,51 excl. btw
Cisco SG200-50P 48-poorts PoE image

Cisco SG200-50P 48-poorts PoE

Manageable Gigabit Switch + 2x SFP

  • 48x Gigabit LAN poorten
  • 24x Poorten ondersteunen PoE
  • Managed switch met VLAN functie

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

891.7 EUR
€ 891,70 incl. btw
€ 736,94 excl. btw
Cisco SF300-48 Manageable image

Cisco SF300-48 Manageable

10/100 Switch 48 poorten + 2 x SFP

  • ​48x Fast Ethernet poorten
  • ​4x Gigabit poorten
  • ​2x SFP poorten

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

499.17 EUR
€ 499,17 incl. btw
€ 412,54 excl. btw
Cisco SG112-24 Gigabit Switch image

Cisco SG112-24 Gigabit Switch

24 poorten + 2x SFP

  • ​24 Ethernet LAN-poorten
  • ​2 SFP-poorten
  • ​Unmanaged Switch

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

206.8 EUR
€ 206,80 incl. btw
€ 170,91 excl. btw
Cisco WAP321 image

Cisco WAP321

Professioneel Access Point

  • ​Snelheid tot 300 Mbps
  • Roaming
  • 2,4 GHz & 5GHz

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

185.97 EUR
€ 185,97 incl. btw
€ 153,69 excl. btw
Cisco RV215W image

Cisco RV215W

Draadloze VPN Firewall

  • 300 Mbps Wirless-N Wi-Fi
  • 4 x 100 Mbps LAN
  • IPsec VPN, QoS, VLAN, IPv6

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

96.93 EUR
€ 96,93 incl. btw
€ 80,11 excl. btw
Cisco AC Adapter image

Cisco AC Adapter

for WAP121 / WAP321 / WAP371 (SB-PWR-12V2A-EU)


Levertijd 1 tot 3 werkdagen

13.9 EUR
€ 13,90 incl. btw
€ 11,49 excl. btw
Cisco SG300-52P image

Cisco SG300-52P

Managed Gigabit switch 52 poorten

  • ​50x Gigabit poorten
  • ​48x PoE poorten
  • ​Managed switch

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

1207.35 EUR
€ 1.207,35 incl. btw
€ 997,81 excl. btw
Cisco MGBBX1 SFP mini-GBIC image

Cisco MGBBX1 SFP mini-GBIC

- 1 x 1000Base-BX LC single mode (20km)

  • mini-Gbic Fiber module voor Cisco switch
  • Geschikt voor afstanden tot 20 Km
  • 5 jaar garantie

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

266.99 EUR
€ 267,00 incl. btw
€ 220,66 excl. btw
Cisco WAP561 image

Cisco WAP561

Professioneel Dual-Band Access Point

  • ​Snelheid tot 450 Mbps
  • 2.4 & 5Ghz 11a/b/g/n
  • Captive portal

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

277.55 EUR
€ 277,55 incl. btw
€ 229,38 excl. btw
Cisco Meraki MR18 image

Cisco Meraki MR18

Cloud Managed Access Point

  • Makkelijke cloud management
  • 2.4 & 5Ghz 11a/b/g/n
  • Snelheid tot 600 Mbps

Bel voor levertijd

485.38 EUR
€ 485,38 incl. btw
€ 401,14 excl. btw
86 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2