Advies? Bel: 030 669 1222
83 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2
Cisco SG 300-28 Gigabit Switch image

Cisco SG 300-28 Gigabit Switch

L3 Managed 26 poorten + 2x Mini-GBIC

  • ​26x Gigabit poorten
  • 2x Gigabit SFP poorten
  • Layer 3 Advanced Management

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 357,00 incl. btw
€ 295,04  excl. btw 356.99 EUR
Cisco SPA504G IP Telefoon image

Cisco SPA504G IP Telefoon

met PoE voor 4 lijnen

  • ​4 gelijktijdige gesprekken
  • ​Helder LCD display
  • ​2 x 100 Mbps LAN

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 99,00 incl. btw
€ 81,82  excl. btw 99 EUR
Cisco SPA122 VoIP Router image

Cisco SPA122 VoIP Router

Voor 2 telefoons

  • ​Bel goedkoop via internet
  • Uitgangen voor 2 analoge telefoons
  • ​Met LAN aansluiting

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 59,00 incl. btw
€ 48,76  excl. btw 59 EUR
Cisco SF300-24 24-Poorts image

Cisco SF300-24 24-Poorts

Gigabit switch + webview

  • ​24x 10/100 Poorten
  • ​2x Gigabit SFP Poorten
  • Layer 3 Managed Switch

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 202,30 incl. btw
€ 167,19  excl. btw 202.3 EUR
Cisco SG110D-08 8-poorts image

Cisco SG110D-08 8-poorts

Gigabit Switch

  • ​8x Gigabit LAN-poorten
  • Automatische Quality of Service
  • ​Unmanaged Switch

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 49,61 incl. btw
€ 41,00  excl. btw 49.61 EUR
Cisco SG200-26P 24-Poorts PoE image

Cisco SG200-26P 24-Poorts PoE

Manageable Gigabit Switch + 2x SFP

  • 24x Gigabit LAN poorten
  • 12x Poorten ondersteunen PoE
  • Managed Switch met VLAN functie

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 399,00 incl. btw
€ 329,75  excl. btw 399 EUR
Cisco SG 300-20 image

Cisco SG 300-20

20-Poorts Gigabit Switch met WebView

  • 18x Gigabit LAN poorten
  • VLAN Functie
  • Layer 3 Managed Switch

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 296,45 incl. btw
€ 245,00  excl. btw 296.45 EUR
Cisco RV042G 4-Poorts image

Cisco RV042G 4-Poorts

Dual WAN VPN Gigabit router

  • Dual WAN VPN router
  • 4-poorts Gigabit switch
  • Geavanceerde SPI Firewall

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 207,32 incl. btw
€ 171,34  excl. btw 207.32 EUR
Cisco SG300-10 image

Cisco SG300-10

8 poorts Gigabit L3 Switch + 2 mini-GBIC

  • ​10x Gigabit LAN poorten
  • VLAN functie
  • Layer 3 Managed Switch

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 174,00 incl. btw
€ 143,80  excl. btw 174 EUR
Cisco SF110-16 Rackmount Switch image

Cisco SF110-16 Rackmount Switch

16-poorts 100 Mbps

  • ​16x 10/100 LAN-poorten
  • 19'' Rackmount kit inbegrepen
  • ​Unmanaged Switch  met Quality of Service

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 74,29 incl. btw
€ 61,40  excl. btw 74.29 EUR
Cisco SG300-28PP image

Cisco SG300-28PP

26-Poorts Gigabit PoE+ Switch

  • 26x Gigabit LAN poorten
  • Managed PoE Switch
  • VLAN functie

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 540,79 incl. btw
€ 446,93  excl. btw 540.78 EUR
Cisco SG110-24 Gigabit Switch image

Cisco SG110-24 Gigabit Switch

24 poorten + 2x SFP

  • ​24x Gigabit LAN-poorten
  • ​2x SFP-poorten
  • ​Unmanaged Switch

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 168,19 incl. btw
€ 139,00  excl. btw 168.19 EUR
Cisco SG200-26 26-Poorts image

Cisco SG200-26 26-Poorts

Manageable Gigabit Switch + 2x SFP

  • 24x Gigabit LAN poorten
  • Fanless design
  • Managed Switch met VLAN functie

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 228,69 incl. btw
€ 189,00  excl. btw 228.69 EUR
Cisco SF300-48PP image

Cisco SF300-48PP

Power over Ethernet Switch 48 poorten

  • ​48x Fast Ethernetpoorten 
  • ​2x Gigabit Ethernet combo SFP
  • Managed switch

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 688,49 incl. btw
€ 569,00  excl. btw 688.49 EUR
Cisco SG200-50 48-Poorts  image

Cisco SG200-50 48-Poorts

Manageable Gigabit Switch + 2x SFP

  • 48x Gigabit LAN poorten 
  • 19'' Rackmount kit inbegrepen
  • Managed Switch met VLAN functie

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 470,69 incl. btw
€ 389,00  excl. btw 470.69 EUR
Cisco SG200-18 16-Poort image

Cisco SG200-18 16-Poort

Manageable Gigabit Switch + 2 x SFP

  • 18 x Gigabit LAN
  • Managed Switch
  • VLAN functie

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 197,39 incl. btw
€ 163,13  excl. btw 197.39 EUR
Cisco SG200-08 image

Cisco SG200-08

Manageable Gigabit Switch 8 poorten

  • 8x Gigabit LAN poorten
  • Managed Switch met eenvoudig beheer
  • Quality of Service & VLAN functie

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 85,91 incl. btw
€ 71,00  excl. btw 85.91 EUR
Cisco SG200-08P image

Cisco SG200-08P

Manageable PoE Gigabit Switch 8 poorten

  • 8x Gigabit LAN poorten
  • 4x Poorten ondersteunen PoE
  • Managed Switch met VLAN functie

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 185,88 incl. btw
€ 153,62  excl. btw 185.88 EUR
Cisco SG200-50P 48-poorts PoE image

Cisco SG200-50P 48-poorts PoE

Manageable Gigabit Switch + 2x SFP

  • 48x Gigabit LAN poorten
  • 24x Poorten ondersteunen PoE
  • Managed switch met VLAN functie

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 752,24 incl. btw
€ 621,69  excl. btw 752.25 EUR
Cisco SF300-48 Manageable image

Cisco SF300-48 Manageable

10/100 Switch 48 poorten + 2 x SFP

  • ​48x Fast Ethernet poorten
  • ​4x Gigabit poorten
  • ​2x SFP poorten

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 489,63 incl. btw
€ 404,65  excl. btw 489.62 EUR
Cisco WAP321 image

Cisco WAP321

Professioneel Access Point

  • ​Snelheid tot 300 Mbps
  • Roaming
  • 2,4 GHz & 5GHz

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 212,00 incl. btw
€ 175,21  excl. btw 212.01 EUR
Cisco RV215W image

Cisco RV215W

Draadloze VPN Firewall

  • 300 Mbps Wirless-N Wi-Fi
  • 4 x 100 Mbps LAN
  • IPsec VPN, QoS, VLAN, IPv6

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 80,99 incl. btw
€ 66,93  excl. btw 80.98 EUR
Cisco Gigabit PoE+ injector image

Cisco Gigabit PoE+ injector

802.3af/at (30W)

  • 10/100/1000 Gigabit 802.3at PoE+ injector
  • Vermogen: 30W (802.3af/at)
  • Universele 802.3af en 802.3at PoE injector

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 60,50 incl. btw
€ 50,00  excl. btw 60.5 EUR
Cisco AC Adapter image

Cisco AC Adapter

for WAP121 / WAP321 / WAP371 (SB-PWR-12V2A-EU)


Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 19,00 incl. btw
€ 15,70  excl. btw 19 EUR
Cisco MGBBX1 SFP mini-GBIC image

Cisco MGBBX1 SFP mini-GBIC

- 1 x 1000Base-BX LC single mode (20km)

  • mini-Gbic Fiber module voor Cisco switch
  • Geschikt voor afstanden tot 20 Km
  • 5 jaar garantie

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 280,49 incl. btw
€ 231,81  excl. btw 280.49 EUR
Cisco SG300-52P image

Cisco SG300-52P

Managed Gigabit switch 52 poorten

  • ​50x Gigabit poorten
  • ​48x PoE poorten
  • ​Managed switch

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 1.080,88 incl. btw
€ 893,29  excl. btw 1080.89 EUR
Cisco WAP561 image

Cisco WAP561

Professioneel Dual-Band Access Point

  • ​Snelheid tot 450 Mbps
  • 2.4 & 5Ghz 11a/b/g/n
  • Captive portal

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 259,98 incl. btw
€ 214,86  excl. btw 259.98 EUR
Cisco Catalyst 2960X-24PS-L image

Cisco Catalyst 2960X-24PS-L

24 Ports Manageable Ethernet Switch

  • 24x Gigabit Ethernet poort
  • 24x PoE poort
  • 4x SFP poort

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 1.452,00 incl. btw
€ 1.200,00  excl. btw 1452 EUR
Cisco SG500-52P 52-Poorts image

Cisco SG500-52P 52-Poorts

Managed stackable Gigabit PoE Switch

  • 52x Gigabit Ethernet poort
  • 48x PoE poort
  • Stackable switch

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 1.383,51 incl. btw
€ 1.143,40  excl. btw 1383.51 EUR
Cisco RV320 Dual Gigabit image

Cisco RV320 Dual Gigabit

WAN VPN Router

  • ​4 x Gigabit LAN
  • ​2 x Gigabit WAN
  • ​Snelheden tot 900 Mbps

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 163,35 incl. btw
€ 135,00  excl. btw 163.35 EUR
Cisco SF300-24PP PoE Switch image

Cisco SF300-24PP PoE Switch

100 Mbps 24 poorten

  • ​24x 10/100 PoE+ Poorten
  • 2x Gigabit poorten
  • ​2x Gigabit Combo mini-GBIC Poorten

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 410,60 incl. btw
€ 339,34  excl. btw 410.6 EUR
Cisco SG300-28MP image

Cisco SG300-28MP

28-Poorts Gigabit PoE+ switch

  • 26x Gigabit Ethernet poort
  • 2x Gigabit Ethernet combo SFP
  • 24x PoE+ poorten

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 760,59 incl. btw
€ 628,59  excl. btw 760.59 EUR
Cisco SG300-10MPP 8-Poorts PoE image

Cisco SG300-10MPP 8-Poorts PoE

Manageable Gigabit Switch

  • ​8x Gigabit LAN poorten
  • Layer 3 Managed PoE  Switch
  • VLAN Mogelijkheden

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 348,87 incl. btw
€ 288,32  excl. btw 348.86 EUR
83 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie