Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
Product image

Cisco SG350-52MP 48-poorts

Managed Gigabit L3 PoE+ Switch + 4x SFP

1.899,00excl. btw

2.297,79incl. btw

Cisco SG350-52MP 48-poorts
Managed Gigabit L3 PoE+ Switch + 4x SFP

1.899,00 excl. btw

2.297,79 incl. btw

Bel voor levertijd

Klanten beoordelen Routershop met een  4.7/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De Cisco SG350-52MP is een geavanceerde managed switch met 48 Gigabit LAN (met PoE+), 2 Gigabit SFP en 2 combopoorten. De SG350-52MP is voorzien van uitgebreide layer 3 beheermogelijkheden, VLAN en QoS en beschermt uw bedrijfsnetwerk met talloze securityfuncties. Het PoE-budget bedraagt 740 Watt.

Eigenschappen Cisco SG350-52MP

Layer 3 switch
48x Gigabit RJ45 met PoE+
2x Gigabit SFP
2x Gigabit combo (RJ45+SFP)
PoE-budget: 740 Watt
Bandbreedte: 77.4 Gbps
VLAN en Quality of Service (QoS)
Energiezuinig
Uitgebreide netwerkbeveiliging
Levenslange garantie

Professionele Gigabit switch met SFP
De Cisco SG350-52MP is een professionele layer 3 switch met uitgebreide beheermogelijkheden en een krachtige netwerkbeveiliging. Dit model beschikt over 48 Gigabit LAN, 2 Gigabit SFP en 2 combopoorten (RJ45+SFP). Met een bandbreedte van 77.4 Gbps wordt een razendsnelle verbinding gecreëerd met aangesloten apparatuur, zoals access points, computers en IP-telefoons.

PoE+ switch
Op de Cisco SG350-52MP zitten 48 PoE+ poorten (802.3at) met een totaal powerbudget van maar liefst 740 Watt. Dit betekent dat u apparaten direct van stroom kunt voorzien via de netwerkkabel, mits deze ook PoE ondersteunen. Zo heeft u niet voor elk apparaat een afzondelijk stopcontact nodig en bespaart u een hoop ruimte.

Layer 3 managed switch
De Cisco 350 Serie beschikt over uitgebreide managementfuncties zoals Static routing, Layer 3 switching, VLAN, QoS en dual image support. Deze functies helpen u het netwerkverkeer te verdelen en het netwerk verder te optimaliseren. U beheert alle instellingen van de Cisco SG350-52MP via de gebruiksvriendelijke grafische interface of via CLI. Met behulp van het Simple Network Management Protocol (SNMP) is dit ook op afstand mogelijk.

Laag energieverbruik
Om energie te besparen ondersteunt de Cisco SG350-52MP de Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az) standaard. Het energieverbruik wordt automatisch aangepast aan de lengte van de kabel en aan de hoeveelheid verkeer per poort. Daarnaast wordt de poort automatisch in slaapstand gezet bij inactiviteit.

Quality of Service (QoS)
Via Quality of Service (QoS) kunt u prioriteit geven aan specifiek dataverkeer binnen het bedrijfsnetwerk, zoals voice- en videoverkeer. Voor de geselecteerde toepassing wordt dan een stukje bandbreedte gereserveerd. Op deze manier blijft een optimale werking gegarandeerd, zodat u nooit last heeft van wegvallende telefoongesprekken of bufferende videobeelden.

Uitgebreide netwerkbeveiliging
Om uw netwerk te beschermen tegen online risico's beschikt de Cisco SG350-52MP over een zeer krachtige netwerkbeveiliging. De switch ondersteunt o.a. SLL-encryptie, Access Control Lists, VLANs, IEEE 802.1X port security en DoS-aanvalspreventie. Al deze features zorgen ervoor dat uw bedrijfsdata optimaal beschermd blijven.

Inhoud verpakking
  • Cisco SG350-52MP
  • Voedingsadapter
  • Bevestigingskit
  • Consolekabel
  • Handleiding

Specificaties

Merk Cisco
Artikelnummer SG350-52MP-K9-EU
EAN 882658997143
Aantal poorten 48 poorten
PoE ondersteuning PoE+ 802.3at
Managed / Unmanaged Managed
Rackmountable Ja
IGMP Snooping Ja
SFP poorten Meer dan 2 x SFP
10GE ondersteuning Nee
Fanless Nee
Contact

Vraag het onze expert!

Max Sneep

030 669 1222
E-mail

Alternatieven

  • Cisco SG350-28MP 26-poorts

    Managed Gigabit PoE+ Switch + 2x SFP

    729,00excl. btw

    882,09incl. btw

    Levertijd 4 tot 7 werkdagen
    Meer informatie
  • Cisco SG350-10MP 8-poorts

    Managed Gigabit PoE+ Switch + 2x SFP

    461,50excl. btw

    558,42incl. btw

    Bel voor levertijd
    Meer informatie
  • Cisco SG350-28P 26-poorts

    Managed Gigabit PoE+ Switch + 2x SFP

    449,00excl. btw

    543,29incl. btw

    Bel voor levertijd
    Meer informatie

Accessoires

  • SFP Module Multimode voor Cisco

    Equivalent van Cisco GLC-SX-MMD

    39,00excl. btw

    47,19incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Meer informatie
  • SFP Module Singlemode voor Cisco

    Equivalent van Cisco GLC-LH-SMD

    39,00excl. btw

    47,19incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Meer informatie
  • SFP Module RJ45 voor Cisco

    Equivalent van Cisco GLC-T

    59,00excl. btw

    71,39incl. btw

    Uit voorraad leverbaar
    Meer informatie

Reviews

Veelgestelde vragen