Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
Product image

Cisco SG350-28SFP 26-poorts

Managed Gigabit SFP Switch

699,00excl. btw

845,79incl. btw

Cisco SG350-28SFP 26-poorts
Managed Gigabit SFP Switch

699,00 excl. btw

845,79 incl. btw

Bel voor levertijd

Klanten beoordelen Routershop met een  4.7/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De Cisco SG350-28P is een geavanceerde managed switch met 24 Gigabit SFP-poorten en 2 combopoorten. De glasvezel switch is voorzien van uitgebreide layer 3 beheermogelijkheden, VLAN en QoS en beschermt uw bedrijfsnetwerk met talloze securityfuncties.

Eigenschappen Cisco SG350-28SFP

Layer 3 glasvezelswitch
24x Gigabit SFP
2x Gigabit combo (RJ45+SFP)
Bandbreedte: 56 Gbps
VLAN en Quality of Service (QoS)
Uitgebreide netwerkbeveiliging
Levenslange garantie
Energiezuinig

Professionele Gigabit SFP switch

De Cisco SG350-28SFP is een professionele layer 3 switch met uitgebreide beheermogelijkheden en een krachtige netwerkbeveiliging. Dit model beschikt over 24 Gigabit SFP-poorten en 2 combopoorten (RJ45+SFP). Hiermee creëert u een razendsnelle glasvezelverbinding met aangesloten apparatuur.

Layer 3 managed switch

De Cisco 350 Serie ondersteunt uitgebreide managementfuncties zoals Static routing, Layer 3 switching, VLAN, QoS en dual image support. Deze functies helpen u het netwerkverkeer te verdelen en het netwerk verder te optimaliseren. U beheert alle instellingen van de Cisco SG350-28SFP via de gebruiksvriendelijke grafische interface of via CLI. Met behulp van het Simple Network Management Protocol (SNMP) is dit ook op afstand mogelijk.

Laag energieverbruik

Om energie te besparen ondersteunt de Cisco SG350-28SFP de Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az) standaard. Hierbij wordt het energieverbruik aangepast aan de lengte van de kabel en aan de hoeveelheid verkeer per poort. Daarnaast wordt de poort automatisch in slaapstand gezet bij inactiviteit.

Quality of Service (QoS)

Via Quality of Service (QoS) kunt u voorrang geven aan specifiek dataverkeer binnen het bedrijfsnetwerk, zoals voice- en videoverkeer. Voor de geselecteerde toepassing wordt dan een hoeveelheid bandbreedte gereserveerd. Op deze manier blijft een optimale werking gegarandeerd, zodat u nooit last heeft van wegvallende telefoongesprekken of haperende videobeelden.

Uitgebreide netwerkbeveiliging

Om uw netwerk te beschermen tegen bedreigingen beschikt de Cisco SG350-28SFP over een zeer krachtige netwerkbeveiliging. De switch ondersteunt o.a. SLL-encryptie, Access Control Lists, VLANs, IEEE 802.1X port security en DoS-aanvalspreventie. Al deze features zorgen ervoor dat uw bedrijfsdata optimaal beschermd blijven.

Inhoud verpakking

  • Cisco SG350-28SFP
  • Voedingsadapter
  • Bevestigingskit
  • Consolekabel
  • Handleiding

Specificaties

Merk Cisco
Artikelnummer SG350-28SFP-K9-EU
EAN 882658997488
Aantal poorten 26 poorten
PoE ondersteuning Geen PoE
Managed / Unmanaged Managed
Rackmountable Ja
IGMP Snooping Ja
SFP poorten Meer dan 2 x SFP
10GE ondersteuning Nee
Fanless Nee
Contact

Vraag het onze expert!

Max Sneep

030 669 1222
E-mail

Accessoires

  • SFP Module Multimode voor Cisco

    Equivalent van Cisco GLC-SX-MMD

    39,00excl. btw

    47,19incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Meer informatie
  • SFP Module Singlemode voor Cisco

    Equivalent van Cisco GLC-LH-SMD

    39,00excl. btw

    47,19incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Meer informatie
  • SFP Module RJ45 voor Cisco

    Equivalent van Cisco GLC-T

    59,00excl. btw

    71,39incl. btw

    Uit voorraad leverbaar
    Meer informatie

Reviews

Veelgestelde vragen