Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
Product image

Cisco SG250-50 Switch

50-Poorts Gigabit Smart Switch

559,00excl. btw

676,39incl. btw

Cisco SG250-50 Switch
50-Poorts Gigabit Smart Switch

559,00 excl. btw

676,39 incl. btw

Bel voor levertijd Niet op voorraad in eigen magazijn. Onze leverancier geeft geen verwachte leverdatum af.
Neem contact met ons op voor meer informatie.

Klanten beoordelen Routershop met een  4.74/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De Cisco SG250-50 Gigabit Smart Switch met 48 Gigabit Ethernetpoorten en 2 Gigabit combopoorten is de ideale basis voor uw bedrijfsnetwerk. De energiezuinige switch biedt een bandbreedtecapaciteit van 100 Gbps en beschikt onder meer over beveiligingsfuncties, VLAN en QoS.

Eigenschappen Cisco SG250-50

48x Gigabit RJ45 poorten
2x Gigabit combopoorten (RJ45+SFP)
1x USB type-A poort
Bandbreedte: 100 Gbps
VLAN en Quality of Service (QoS)
Energiezuinig
Levenslange garantie

48-poorts Gigabit switch

De Cisco SG250-50 is een professionele netwerkswitch waarmee u uw netwerk eenvoudig kunt uitbreiden. De 48-poorts Gigabit switch is uitgerust met 48 Gigabit Ethernetpoorten en 2 combopoorten (RJ45+SFP) voor uplinking. Met een bandbreedte van 52 Gbps geniet u met deze switch van een razendsnelle verbinding met o.a. printers, servers en andere computers. De hoge efficiëntie en stabiliteit maken de Cisco SG250-50 een uitstekende basis voor uw bedrijfsnetwerk.

Laag energieverbruik

Om energie te besparen ondersteunt de Cisco SG250-50 de Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az) standaard. Hierbij wordt het energieverbruik aangepast aan de lengte van de kabel en aan de hoeveelheid verkeer per poort. Daarnaast wordt de poort automatisch in slaapstand gezet bij inactiviteit.

Quality of Service (QoS)

Via Quality of Service (QoS) kunt u prioriteit geven aan specifieke toepassingen binnen het bedrijfsnetwerk, zoals telefonie of videoconferencing. Voor de geselecteerde toepassing wordt dan een stukje bandbreedte gereserveerd. Op deze manier blijft een optimale werking gegarandeerd, zodat u nooit last heeft van wegvallende telefoongesprekken of haperende videobeelden.

Security functies

Ter beveiliging van het netwerk beschikken de switches van de Cisco 250 serie over uitgebreide security features, waaronder IEEE 802.1X port security en Denial-of-service (DoS) aanvalspreventie. Zo kunnen ongeautoriseerde personen niet zomaar het netwerk betreden en blijven uw bedrijfsdata optimaal beschermd.

Inhoud verpakking

  • Cisco SG250-50
  • Voedingskabel
  • Bevestigingskit
  • Handleiding

Specificaties

Merk Cisco
Artikelnummer SG250-50-K9-EU
EAN 882658994630
Aantal poorten 48 poorten
PoE ondersteuning Geen PoE
Managed / Unmanaged Managed
Rackmountable Ja
IGMP Snooping Ja
SFP poorten 2 x SFP
10GE ondersteuning Nee
Fanless Nee
Contact

Vraag het onze expert!

Max Sneep

030 669 1222
E-mail

Accessoires

  • SFP Module Multimode voor Cisco

    Equivalent van Cisco GLC-SX-MMD

    39,00excl. btw

    47,19incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Meer informatie
  • SFP Module Singlemode voor Cisco

    Equivalent van Cisco GLC-LH-SMD

    39,00excl. btw

    47,19incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Meer informatie
  • SFP Module RJ45 voor Cisco

    Equivalent van Cisco GLC-T

    59,00excl. btw

    71,39incl. btw

    Levertijd 4 tot 7 werkdagen
    Meer informatie

Reviews

Veelgestelde vragen