Cisco GLC-SX-MMD SFP-module

Multimode, 850nm, DOM


238,84 excl. btw

289,00 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Cisco GLC-SX-MMD SFP-module

De Cisco GLC-SX-MMD is een originele Cisco multimode SFP-module met duplex LC-connector en een golflengte van 850nm. De SFP-module is hot swappable en ondersteunt een maximale afstand van 10.000 meter.

Lees meer

Eigenschappen Cisco GLC-SX-MMD

Originele Cisco SFP-module
Hot swappable
Snelheid: 1 Gbps
Fibertype: multimode
Connectortype: LC
Aantal vezels: 2 - duplex
TX-waarde: 850nm
RX-waarde: 850nm
Maximale afstand: 10.000m
Minimale temperatuur: -5°C
Maximale temperatuur: 85°C

Sales representative
Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: GLC-SX-MMD
EAN: 882658340895

Merk: Cisco


Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie