Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
Product image

Cisco GLC-SX-MMD SFP-module

Multimode, 850nm, DOM

259,00excl. btw

313,39incl. btw

Cisco GLC-SX-MMD SFP-module
Multimode, 850nm, DOM

259,00 excl. btw

313,39 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen Niet op voorraad in eigen magazijn, maar doorgaans wel goed leverbaar bij onze leverancier.
Wij verwachten het product binnen 3 werkdagen te kunnen versturen

Klanten beoordelen Routershop met een  4.74/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De Cisco GLC-SX-MMD is een originele Cisco multimode SFP-module met duplex LC-connector en een golflengte van 850nm. De SFP-module is hot swappable en ondersteunt een maximale afstand van 550 meter.

Eigenschappen Cisco GLC-SX-MMD

Originele Cisco SFP-module
Hot swappable
Snelheid: 1 Gbps
Fibertype: multimode
Connectortype: LC
Aantal vezels: 2 - duplex
TX-waarde: 850nm
RX-waarde: 850nm
Maximale afstand: 550m
Minimale temperatuur: -5°C
Maximale temperatuur: 85°C

Specificaties

Merk Cisco
Artikelnummer GLC-SX-MMD
EAN 882658340895
Equivalent Nee
SFP-type SFP
Overdrachtssnelheid 1 Gigabit (1000 Mbps)
Singlemode of multimode Multimode
Connectortype LC
Aantal vezels 2 - Duplex
Maximale afstand 550 meter
TX-waarde 850nm
RX-waarde 850nm
Min. temperatuur -5°C
Max. temperatuur 85°C
Contact

Vraag het onze expert!

Max Sneep

030 669 1222
E-mail

Reviews

Veelgestelde vragen