Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
Product image

Cisco Catalyst C1000-24P

24-poorts Managed L2 PoE+ switch

849,00excl. btw

1.027,29incl. btw

Cisco Catalyst C1000-24P
24-poorts Managed L2 PoE+ switch

849,00 excl. btw

1.027,29 incl. btw

Uit voorraad leverbaar

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Klanten beoordelen Routershop met een  4.72/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De Cisco Catalyst C1000-24P is een 24-poorts managed layer 2 PoE+ switch voor het MKB maar wel voorzien van enterprise klasse functionaliteit. Cisco catalyst switches zijn ontworpen voor de veeleisende zakelijke gebruiker waarvoor alleen het beste goed genoeg is.

Eigenschappen Cisco Catalyst C1000-24P-4G-L

24-poorts managed layer 2 switch met 195W PoE+
Stille werking zonder ventilator
Uitgebreide VLAN & QoS mogelijkheden
Enterprise level beveiliging
4 SFP poorten
19" rackmount kit meegeleverd
Limited lifetime warranty

Cisco Catalyst 1000 serie

De Cisco Catalyst 1000 serie switches zijn ontworpen voor het MKB maar met de kwaliteit van enterprise niveau switches. Binnen het assortiment is er ruime keuze in het aantal poorten en functionaliteiten zoals power over ethernet en SFP uplink mogelijkheden.

De Cisco Catalyst 1000 switches zijn voorzien van een compacte behuizing en in enkele modellen ook zonder ventilator. Dankzij het design en stille werking, kunnen deze switches dan ook prima buiten een netwerkkast gebruikt worden. Uiteraard zijn ze wel voorzien van rackmount mogelijkheden om ze ook in een 19" kast te kunnen monteren.

Intelligente PoE & QoS

De PoE+ modellen in deze serie zijn uitgerust met perpetual PoE. Dit zorgt ervoor dat bij een netwerkstoring, de switch alsnog stroom via PoE blijft leveren en aangesloten apparatuur dus ook kan blijven doordraaien.

Wat betreft quality of services (QoS) zijn deze catalyst 1000 switches voorzien van allerlei mogelijkheden. Zo kunt u verkeer via eigen filters en mappings voorang geven. Per poort kunt u zelfs instellen wat de QoS regels zijn die gelden voor de aangesloten apparatuur. Geef bijvoorbeeld VoIP verkeer voorrang bij beperkte datadoorvoer zodat u altijd bereikbaar blijft voor uw klanten.

Beheer & Beveiliging

Het beheer van de Cisco Catalyst 1000 serie kan eenvoudig worden gedaan via het Cisco IOS dat via een webbrowser is te benaderen. Voor de geavanceerde gebruiker is er ook een CLI interface beschikbaar. Omdat deze switches in de professionele catalyst lijn vallen zijn ze ook voorzien van verschillende beveilingsmogelijkheden. Denk hierbij aan 802.1x ondersteuning (port-based network access, PNAC) en switched port analyzer (SPAN).
Uiteraard is er ook ondersteuning voor multi-domain VLAN, zodat u bijvoorbeeld een IP telefoon en PC die elk op een eigen VLAN zitten wel op 1 poort authenticatie kan laten uitvoeren.

Naast bovengenoemde functies zijn er natuurlijk nog veel meer functionaliteiten aanwezig zoals; access control lists (ACL, ook per poort), TACACS+ en RADIUS authenticatie, MAC authenticatie bypass, IGMP filtering, SSH, Kerberos en SNMP v3 toegang en nog veel meer. Alles wat u van een Layer 2 switch verwacht zit in de Catalyst 1000 serie.

Inhoud verpakking

Cisco Catalyst C1000-24P-4G-L
1RU rackmount kit
Voeding

Specificaties

Merk Cisco
Artikelnummer C1000-24P-4G-L
EAN 889728248549
Aantal poorten 24 poorten
PoE ondersteuning PoE+ 802.3at
Managed / Unmanaged Managed
Rackmountable Ja
IGMP Snooping Ja
SFP poorten Meer dan 2 x SFP
10GE ondersteuning Nee
Fanless Nee
Controller based Nee (Standalone)
Stackable Ja
Productserie Catalyst C1000 series
Contact

Vraag het onze expert!

Max Sneep

030 669 1222
E-mail

Alternatieven

  • Cisco Catalyst C1000-24P

    24-poorts Managed L2 PoE+ switch SFP+

    1.699,00excl. btw

    2.055,79incl. btw

    Bel voor levertijd
    Meer informatie
  • Cisco Catalyst C1000-24T

    24-poorts Managed L2 switch

    459,00excl. btw

    555,39incl. btw

    Bel voor levertijd
    Meer informatie
  • Cisco Catalyst C1000-24FP

    24-poorts Managed L2 PoE+ switch

    2.319,00excl. btw

    2.805,99incl. btw

    Bel voor levertijd
    Meer informatie

Accessoires

  • SFP Module Singlemode voor Cisco

    Equivalent: Cisco SFP-GE-L

    49,00excl. btw

    59,29incl. btw

    Uit voorraad leverbaar
    Meer informatie
  • SFP Module Multimode voor Cisco

    Equivalent: Cisco SFP-GE-S

    49,00excl. btw

    59,29incl. btw

    Uit voorraad leverbaar
    Meer informatie

Reviews

Veelgestelde vragen