• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

Bekabeling


In deze categorie vindt u allerlei soorten bekabeling en montagemateriaal. Routershop heeft een groot assortiment UTP kabels, van halve meter UTP patchkabels tot 300 meter op rol, in verschillende kleuren. Ook kunt u bij ons terecht voor verschillende soorten antennekabels en montagemateriaal.

Advies? Bel: 030 669 1222
382 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2 3 4 5
Kabel stripper image

Kabel stripper

 

  • Voor UTP en FTP kabels
  • Geschikt voor speaker kabels
  • Geschikt voor SPT1/2 en platte kabels

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 15,00 incl. btw
€ 12,40  excl. btw 15 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Patch paneel CAT 6A 12 poorts image

Patch paneel CAT 6A 12 poorts

Desktop model, metaal, 1U

  • Desktop model met 12 poorten
  • LSA strip montage voor CAT 6A
  • Metalen behuizing

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 49,01 incl. btw
€ 40,50  excl. btw 49 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Patch paneel CAT 6A 24 poorts image

Patch paneel CAT 6A 24 poorts

19" rackmountable, High Density 0.5U

  • 24 poorten geschikt voor CAT 6A kabels
  • 19" rackmountable 0.5U van metaal
  • LSA strip, dust-covers, high density model

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 99,00 incl. btw
€ 81,82  excl. btw 99 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Patch paneel CAT 6A 24 poorts image

Patch paneel CAT 6A 24 poorts

19" rackmountable, metaal, 1U

  • 24 poorten geschikt voor CAT 6A kabels
  • 19" rackmountable 1U van metaal
  • LSA strip voor montage van kabels

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 99,00 incl. btw
€ 81,82  excl. btw 99 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Patch paneel CAT 5e 48 poorts image

Patch paneel CAT 5e 48 poorts

19" rackmountable, metaal, 2U

  • 48 poorten geschikt voor CAT 5e kabels
  • 19" rackmountable 2U van metaal
  • LSA strip voor montage van kabels

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 59,00 incl. btw
€ 48,76  excl. btw 59 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Patch paneel CAT 5e 24 poorts image

Patch paneel CAT 5e 24 poorts

19" rackmountable, metaal, 1U

  • 24 poorten geschikt voor CAT 5e kabels
  • 19" rackmountable 1U van metaal
  • LSA strip voor montage van kabels

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 39,00 incl. btw
€ 32,23  excl. btw 39 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Patch paneel CAT6 8 poorts image

Patch paneel CAT6 8 poorts

Desktop model, metaal, 1U

  • Desktop model met 8 poorten
  • LSA strip montage voor CAT6
  • Metalen behuizing

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 29,00 incl. btw
€ 23,97  excl. btw 29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
UTP Kabel Cat5e 20 meter image

UTP Kabel Cat5e 20 meter

ivoor, 4 stuks

  • 100% koper
  • 5 jaar garantie
  • Tot 1000 Mbps

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 63,60 incl. btw
€ 52,56  excl. btw 63.6 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
RJ45 Modulaire Connector Cat6A image

RJ45 Modulaire Connector Cat6A

voor ronde kabels (8P/8C), per 25 stuks

  • Per 25 stuks
  • Geschikt voor soepele en massieve aders
  • Niet afgeschermd

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 36,20 incl. btw
€ 29,92  excl. btw 36.2 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT LC-LC 50/125µm OM3 image

ACT LC-LC 50/125µm OM3

Duplex uniboot fiber optic patchkabel 0,5 M


Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 18,17 incl. btw
€ 15,02  excl. btw 18.17 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT LC-LC 50/125µm OM3 image

ACT LC-LC 50/125µm OM3

Duplex uniboot fiber optic patchkabel 0,5 M


Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 13,48 incl. btw
€ 11,14  excl. btw 13.48 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Alcatel-Lucent OAW-AP-MNT-W image

Alcatel-Lucent OAW-AP-MNT-W

Muur/plafondbeugel voor AP1101 accesspoint

  • Geschikt voor de Alcatel-Lucent AP1101
  • Voor muur of plafondmontage
  • Kleur: zwart

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 35,09 incl. btw
€ 29,00  excl. btw 35.09 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Antenneverlengkabel image

Antenneverlengkabel

van RP-SMA male naar RP-SMA female (5 meter)

  • RP-SMA (male) - RP-SMA (female)
  • Lengte kabel: 5 meter
  • Diameter kabel: 5 mm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 33,28 incl. btw
€ 27,50  excl. btw 33.28 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Antenneverlengkabel image

Antenneverlengkabel

van RP-SMA male naar RP-SMA female (3 meter)

  • RP-SMA (male) - RP-SMA (female)
  • Lengte kabel: 3 meter
  • Diameter kabel: 5 mm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 29,00 incl. btw
€ 23,97  excl. btw 29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Outdoor antennekabel HDF400 image

Outdoor antennekabel HDF400

met RP-SMA en RP-TNC koppelstukken 12 meter

  • 1x verloop N (F) => RP-SMA (M)
  • 1x verloop N (F) => RP-TNC (M)
  • Outdoorkabel 12 meter

Bel voor levertijd

€ 65,00 incl. btw
€ 53,72  excl. btw 65 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
382 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2 3 4 5

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie