ACT SC-SC 50/125µm OM2

ACT SC-SC 50/125µm OM2

Duplex fiber optic patchkabel 5 M


€ 21,89 incl. btw

€ 18,09  excl. btw

21.89 EUR
Levertijd 1 tot 3 werkdagen

ACT SC-SC 50/125µm OM2

De 50/125µm OM2 Duplex glasvezelkabel beschikt over een SC-SC aansluiting en is geschikt voor multi-mode fiber 100BASE-FX, 1000BASE-SX en 10GBASE-SR transceivers. Met deze glasvezelkabel kunt u verschillende netwerkapparatuur met elkaar verbinden.

Lees meer


Technische specificaties:SC-SC 50/125µm OM2 Duplex fiber optic patchkabel

Lengte:
Connectoren:
Vezel:
Kabel:
Kleur:
Diameter:
Mantel:
Kwaliteit:
IL(Max):
IL(Average):
RL:
Brand:
Supplier productnr.:
EAN:

1,50 m
SC - SC
50/125µm OM2
Duplex
Oranje
2 x 3 mm
PVC
Hoge kwaliteit
0,2 dB
<0,1 dB
>45 dB
ACT
RL3551
8716065223811


Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: RL3505
EAN: 8716065223842



Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie