ACT MTP-MTP 50/125µm OM4

Patchkabel Polarity B Multimode 3 M


100,20 excl. btw

121,24 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Lengte:


ACT MTP-MTP 50/125µm OM4

Creëer een snelle switch-to-switch verbinding met de ACT 50/125µm OM4 patchkabel. De multimode polarity B kabel heeft één MTP-connector per zijde en is geschikt voor QSFP+ 40G en QSFP28 100G transceivers. Ultra compact door het ontwerp met 12 vezels en een doorsnede van slechts 3mm.

Lees meer

Eigenschappen ACT MTP-MTP 50/125µm OM4 patchkabel


Lengte:
Connectoren:
Vezel:
Kabel:
Polariteit:
Kleur:
Diameter:
Aantal vezels:
Mantel:
IL:
RL:

3 m
MTP (MPO) female (x1) - MTP (MPO) female (x1)
50/125µm OM4
Multimode
A
Erika Violet
3 mm
12
LSZH
<0,20 dB
20 dB


Sales representative
Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: RL7763

Merk: Kabel

Lees meer



Alternatieven

ACT MTP-MTP 50/125µm OM4

ACT MTP-MTP 50/125µm OM4

Patchkabel Polarity B Multimode 7 M



Levertijd 1 tot 3 werkdagen

120,96 excl. btw
146,36 incl. btw
ACT MTP-MTP 50/125µm OM4

ACT MTP-MTP 50/125µm OM4

Patchkabel Polarity B Multimode 5 M



Levertijd 1 tot 3 werkdagen

110,58 excl. btw
133,80 incl. btw
ACT MTP-MTP 50/125µm OM4

ACT MTP-MTP 50/125µm OM4

Patchkabel Polarity B Multimode 2 M



Levertijd 1 tot 3 werkdagen

95,00 excl. btw
114,95 incl. btw

Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie