ACT MTP-MTP 50/125µm OM4

Patchkabel Polarity A Multimode 2 M


95,00 excl. btw

114,95 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

ACT MTP-MTP 50/125µm OM4

Creëer een snelle backbone verbinding met de ACT 50/125µm OM4 patchkabel. De multimode polarity A kabel heeft één MTP-connector per zijde en is geschikt voor QSFP+ 40G en QSFP28 100G transceivers. Ultra compact door het ontwerp met 12 vezels en een doorsnede van slechts 3mm.

Lees meer

Eigenschappen ACT MTP-MTP 50/125µm OM4 patchkabel


Lengte:
Connectoren:
Vezel:
Kabel:
Polariteit:
Kleur:
Diameter:
Aantal vezels:
Mantel:
IL:
RL:

2 m
MTP (MPO) female (x1) - MTP (MPO) female (x1)
50/125µm OM4
Multimode
A
Erika Violet
3 mm
12
LSZH
0.2 dB
20 dB


Sales representative
Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: RL7742

Merk: Kabel


Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie