ACT MTP-MTP 50/125µm OM4

Patchkabel Polarity A Multimode 20 M


188,48 excl. btw

228,05 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Lengte:


ACT MTP-MTP 50/125µm OM4

De ACT 50/125µm OM4 patchkabel is geschikt voor QSFP+ 40G en QSFP28 100G transceivers (backbone verbindingen). De multimode polarity A kabel is ultra compact door het ontwerp met 12 vezels en een doorsnede van slechts 3mm. Met één MTP connector per zijde.

Lees meer

Eigenschappen ACT MTP-MTP 50/125µm OM4 patchkabel


Lengte:
Connectoren:
Vezel:
Kabel:
Polariteit:
Kleur:
Diameter:
Aantal vezels:
Mantel:
IL:
RL:

20 m
MTP (MPO) female (x1) - MTP (MPO) female (x1)
50/125µm OM4
Multimode
A
Erika Violet
3 mm
12
LSZH
<0,20 dB
20 dB


Sales representative
Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: RL7760

Merk: Kabel

Lees meer



Alternatieven

ACT MTP-MTP 50/125µm OM4

ACT MTP-MTP 50/125µm OM4

Patchkabel Polarity A Multimode 15 M



Levertijd 1 tot 3 werkdagen

162,50 excl. btw
196,63 incl. btw
ACT MTP-MTP 50/125µm OM4

ACT MTP-MTP 50/125µm OM4

Patchkabel Polarity A Multimode 12 M



Levertijd 1 tot 3 werkdagen

146,93 excl. btw
177,78 incl. btw
ACT MTP-MTP 50/125µm OM4

ACT MTP-MTP 50/125µm OM4

Patchkabel Polarity A Multimode 10 M



Levertijd 1 tot 3 werkdagen

136,54 excl. btw
165,21 incl. btw

Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie