ACT LC-SC 50/125ìm OM3

ACT LC-SC 50/125ìm OM3

duplex patchkabels 2 M


18.8 EUR

€ 18,79 incl. btw

€ 15,53 excl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

ACT LC-SC 50/125ìm OM3

De 50/125µm OM3 Duplex glasvezelkabel beschikt over een LC-SC aansluiting en is geschikt voor multi-mode fiber 100BASE-FX, 1000BASE-SX, 10GBASE-SR, 40 Gb Ethernet en 100 Gb Ethernet transceivers. Met deze glasvezelkabel kunt u verschillende netwerkapparatuur met elkaar verbinden.

Lees meer


Technische specificities: LC-SC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel

Lengte:
Connectoren:
Vezel:
Kabel:
Kleur:
Diameter:
Mantel:
Kwaliteit:
IL(Max):
IL(Average):
RL:

2,00 m
LC - SC
50/125µm OM3
Duplex
Blauw
2 x 2 mm
PVC
Hoge kwaliteit
0,2 dB
<0,1 dB
>45 dB


Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux

Professioneel advies
Tel.030 669 1222
(ma-vr 9:00-17:30)
info@routershop.nl

Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening

Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: RL8602

Merk: Kabel


Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!



Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!