Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommaGoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVoipshopWifishop
Product image

ACT LC-LC 9/125µm OS2 Indoor/Outdoor

Installatie glasvezelkabel met trekkous 40 M

106,51excl. btw

128,88incl. btw

ACT LC-LC 9/125µm OS2 Indoor/Outdoor
Installatie glasvezelkabel met trekkous 40 M

106,51 excl. btw

128,88 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Niet op voorraad in eigen magazijn, maar doorgaans wel goed leverbaar bij onze leverancier.
Wij verwachten het product binnen 3 werkdagen te kunnen versturen.

Klanten beoordelen Routershop met een  4.7/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De ACT AC9/125µm OS2 is een 4-voudige tight buffer glasvezelkabel met LC-connectoren. De kabel is singlemode en is speciaal geschikt voor indoor en outdoor installaties waar langere glasvezelkabels benodigd zijn. Zowel horizontale als verticale installatie mogelijk.


Technische specificaties:4x LC - 4x LC 9/125µm OS2 tight buffer kabel

Lengte:
Connectoren:
Vezel:
Kabel:
Kleur:
Diameter:
Mantel:
Kwaliteit:
IL:
RL:

40 m
4x LC - 4x LC
9/125µm OS2
Duplex
Geel
6 mm
LSZH
Hoge kwaliteit
<0,20 dB
55 dB

Specificaties

Merk ACT
Artikelnummer RL2304
EAN 8716065331356
Type Kabel Installatiekabel
Lengte 40 meter
Connectoren 4x LC - 4x LC
Vezel 9/125µm OS2
Duplex of simplex Duplex
Kleur kabel Geel
Diameter 6mm
Outdoor Ja
Mantel LSZH
Diameter wartel 15.8 mm
Contact

Vraag het één van onze experts!

Team Networking

030 669 1222
E-mail

Reviews

Veelgestelde vragen