ACT LC-LC 9/125µm OS2 Indoor/Outdoor

Tight buffer kabel 4-voudig 10 M


71,70 excl. btw

86,76 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

ACT LC-LC 9/125µm OS2 Indoor/Outdoor

De ACT AC9/125µm OS2 is een 4-voudige tight buffer glasvezelkabel met LC-connectoren. De kabel is singlemode en is speciaal geschikt voor indoor en outdoor installaties waar langere glasvezelkabels benodigd zijn. Zowel horizontale als verticale installatie mogelijk.

Lees meer


Technische specificaties:4x LC - 4x LC 9/125µm OS2 tight buffer kabel

Lengte:
Connectoren:
Vezel:
Kabel:
Kleur:
Diameter:
Mantel:
Kwaliteit:
IL:
RL:

10 m
4x LC - 4x LC
9/125µm OS2
Duplex
Geel
6 mm
LSZH
Hoge kwaliteit
<0,20 dB
55 dB


Sales representative
Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: RL2301

Merk: Kabel

Lees meer



Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie