ACT LC-LC 9/125µm OS1

ACT LC-LC 9/125µm OS1

Duplex fiber optic patchkabel 1 M


19.79 EUR

€ 19,79 incl. btw

€ 16,36 excl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

ACT LC-LC 9/125µm OS1

De 9/125 m OS1 Duplex glasvezelkabel beschikt over een LC-LC aansluiting en is geschikt voor single-mode fiber 100BASE-FX, 1000BASE-SX, 1000BASE-LX en 10GBASE-SX transceivers. Met deze glasvezelkabel kunt u verschillende netwerkapparatuur met elkaar verbinden.

Lees meer


Technische specificities: LC-LC 9/125µm OS1 Duplex fiber optic patchkabel

Lengte:
Connectoren:
Vezel:
Kabel:
Kleur:
Diameter:
Mantel:
Kwaliteit:
IL(Max):
IL(Average):
RL:

1,00 m
LC - LC
9/125µm OS1
Duplex
Geel
2 x 3 mm
PVC
Hoge kwaliteit
0,2 dB
<0,1 dB
>55 dB


Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux

Professioneel advies
Tel.030 669 1222
(ma-vr 9:00-17:30)
info@routershop.nl

Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening

Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: RL9901
EAN: 8716065224740

Merk: Kabel


Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!



Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!