Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommaGoRoutershop
Product image

ACT LC-LC 50/125µm OM3

Installatie glasvezelkabel met trekkous 90 M

336,11excl. btw

406,69incl. btw

ACT LC-LC 50/125µm OM3
Installatie glasvezelkabel met trekkous 90 M

336,11 excl. btw

406,69 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Niet op voorraad in eigen magazijn, maar doorgaans wel goed leverbaar bij onze leverancier.
Wij verwachten het product binnen 3 werkdagen te kunnen versturen.

Klanten beoordelen Routershop met een  4.71/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De 50/125µm OM3 tight buffer glasvezelkabel heeft een 8-voudige LC-LC aansluiting en is geschikt voor multi-mode fiber 100BASE-FX, 1000BASE-SX, 10GBASE-SR, 40Gb Ethernet en 100Gb Ethernet transceivers. Speciaal geschikt voor indoor en outdoor installaties waar langere glasvezelkabels benodigd zijn.


Technische specificaties: 8x LC - 8x LC 50/125µm OM3 tight buffer kabel

Lengte:
Connectoren:
Vezel:
Kabel:
Kleur:
Diameter:
Mantel:
Kwaliteit:
IL:
RL:

90 m
8x LC - 8x LC
50/125µm OM3
Duplex
Aqua
6 mm
LSZH
Hoge kwaliteit
<0,20 dB
45 dB

Specificaties

Merk ACT
Artikelnummer RL4209
EAN 8716065375817
Type Kabel Installatiekabel
Lengte 90 meter
Connectoren 8x LC - 8x LC
Vezel 50/125µm OM3
Duplex of simplex Duplex
Kleur kabel Aqua
Diameter 6mm
Outdoor Ja
Mantel LSZH
Diameter wartel 15.8 mm
Contact

Vraag het één van onze experts!

Team Networking

030 669 1222
E-mail

Reviews

Veelgestelde vragen