ACT LC-LC 50/125µm OM3

ACT LC-LC 50/125µm OM3

Tight buffer kabel 120 M


€ 360,48 incl. btw

€ 297,92  excl. btw

360.48 EUR
Levertijd 1 tot 3 werkdagen

ACT LC-LC 50/125µm OM3

De 50/125µm OM3 tight buffer glasvezelkabel beschikt over een 4-voudige LC-LC aansluiting en is geschikt voor multi-mode fiber 100BASE-FX, 1000BASE-SX, 10GBASE-SR, 40 Gb Ethernet en 100 Gb Ethernet transceivers. Speciaal geschikt voor installaties waar langere glasvezelkabels benodigd zijn.

Lees meer


Technische specificaties:4x LC - 4x LC 50/125µm OM3 tight buffer kabel

Lengte:
Connectoren:
Vezel:
Kabel:
Kleur:
Diameter:
Mantel:
Kwaliteit:
IL:
RL:

120 m
4x LC - 4x LC
50/125µm OM3
Duplex
Aqua
4 mm
LSZH
Hoge kwaliteit
<0,20 dB
>35 dB


Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: RL2412
EAN: 8716065351507

Merk: Kabel

Lees meer



Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie