Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
Product image

ACT LC-LC 50/125µm OM3

Duplex uniboot fiber optic patchkabel 2 M

19,00excl. btw

22,99incl. btw

ACT LC-LC 50/125µm OM3
Duplex uniboot fiber optic patchkabel 2 M

19,00 excl. btw

22,99 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen Niet op voorraad in eigen magazijn, maar doorgaans wel goed leverbaar bij onze leverancier.
Wij verwachten het product binnen 3 werkdagen te kunnen versturen

Klanten beoordelen Routershop met een  4.68/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De 50/125µm OM3 Duplex uniboot glasvezelkabel beschikt over een LC-LC aansluiting en is geschikt voor multi-mode fiber 100BASE-FX, 1000BASE-SX, 10GBASE-SR, 40 Gb Ethernet en 100 Gb Ethernet transceivers. Met extractor om de kabel eenvoudig in- en uit te pluggen, ideaal voor datacenters.


Technische specificaties:LC-LC 50/125µm OM3 Duplex uniboot fiber patchkabel

Lengte:
Connectoren:
Vezel:
Kabel:
Kleur:
Diameter:
Mantel:
Kwaliteit:
IL:
RL:

2 m
LC duplex - LC duplex
50/125µm OM3
Duplex
Blauw
3 mm
LSZH
Hoge kwaliteit
<0,15 dB
>40 dB

Specificaties

Merk ACT
Artikelnummer RL6302
EAN 8716065340334
Contact

Vraag het onze expert!

Max Sneep

030 669 1222
E-mail

Reviews

Veelgestelde vragen