Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
Product image

ACT LC-LC 50/125µm OM3

Duplex uniboot fiber optic patchkabel 1 M

19,00excl. btw

22,99incl. btw

ACT LC-LC 50/125µm OM3
Duplex uniboot fiber optic patchkabel 1 M

19,00 excl. btw

22,99 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Klanten beoordelen Routershop met een  4.7/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De 50/125µm OM3 Duplex uniboot glasvezelkabel beschikt over een LC-LC aansluiting en is geschikt voor multi-mode fiber 100BASE-FX, 1000BASE-SX, 10GBASE-SR, 40 Gb Ethernet en 100 Gb Ethernet transceivers. Met deze glasvezelkabel kunt u verschillende netwerkapparatuur met elkaar verbinden.


Technische specificaties:LC-LC 50/125µm OM3 Duplex uniboot fiber patchkabel

Lengte:
Connectoren:
Vezel:
Kabel:
Kleur:
Diameter:
Mantel:
Kwaliteit:
IL:
RL:

1 m
LC duplex - LC duplex
50/125µm OM3
Duplex
Aqua
3 mm
LSZH
Hoge kwaliteit
<0,15 dB
>40 dB

Specificaties

Merk ACT
Artikelnummer RL6101
EAN 8716065340327
Lengte 1 meter
Connectoren LC - LC
Vezel 50/125µm OM3
Duplex of simplex Duplex
Kleur kabel Aqua
Diameter 3mm
Outdoor Nee
Mantel LSZH

Downloads

Uniboot Kabel R61xx Datasheet(263 KB)

Contact

Vraag het onze expert!

Max Sneep

030 669 1222
E-mail

Reviews

Veelgestelde vragen