Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
Product image

ACT 1x MTP - 4x LC 50/125µm OM4

Fanout Patchkabel Multimode 3 M

70,19excl. btw

84,93incl. btw

ACT 1x MTP - 4x LC 50/125µm OM4
Fanout Patchkabel Multimode 3 M

70,19 excl. btw

84,93 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Lengte

1 meter 2 meter 3 meter 5 meter

Klanten beoordelen Routershop met een  4.7/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De ACT 50/125µm OM4 fanout patchkabel is geschikt voor QSFP+ 40G en QSFP28 100G transceivers. De multimode kabel beschikt over 1 MTP-connector en 4 LC-duplex connectoren (8 vezels) en is ideaal voor bijvoorbeeld datacenters.

Eigenschappen ACT 1x MTP - 4x LC 50/125µm OM4 Fanout patchkabel


Lengte:
Connectoren:
Vezel:
Kabel:
Kleur:
Diameter:
Aantal vezels:
Mantel:
IL:
RL:

3 m
MTP (MPO) female (x1) - LC male (x8)
50/125µm OM4
Multimode
Erika Violet
3 mm
8
LSZH
<0,20 dB
20 dB

Specificaties

Merk ACT
Artikelnummer RL7843
Lengte 3 meter
Connectoren 1x MTP - 4x LC
Vezel 50/125µm OM4
Duplex of simplex Duplex
Kleur kabel Roze
Diameter 3mm
Outdoor Nee
Mantel LSZH
Contact

Vraag het onze expert!

Max Sneep

030 669 1222
E-mail

Alternatieven

  • ACT 1x MTP - 4x LC 50/125µm OM4

    Fanout Patchkabel Multimode 1 M

    59,81excl. btw

    72,37incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Meer informatie
  • ACT 1x MTP - 4x LC 50/125µm OM4

    Fanout Patchkabel Multimode 2 M

    65,00excl. btw

    78,65incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Meer informatie
  • ACT 1x MTP - 4x LC 50/125µm OM4

    Fanout Patchkabel Multimode 5 M

    80,58excl. btw

    97,50incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Meer informatie

Reviews

Veelgestelde vragen