Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
Product image

Ubiquiti UF-MM-10-G SFP+ Module

Multimode 10G SFP+ 2x LC (2-pack)

49,00excl. btw

59,29incl. btw

Ubiquiti UF-MM-10-G SFP+ Module
Multimode 10G SFP+ 2x LC (2-pack)

49,00 excl. btw

59,29 incl. btw

Uit voorraad leverbaar

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Klanten beoordelen Routershop met een  4.69/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De Ubiquiti UF-MM-10G is een set van twee multimode 10G SFP+ modules met 2 LC connectoren. De SFP+ modules ondersteunen een golflengte van 850nm en kunnen een afstand van 300 meter overbruggen. Geschikt voor alle UBNT producten met SFP+ poorten.

Specificaties

Merk Ubiquiti
Artikelnummer UF-MM-10G
EAN 810010076908
Equivalent Nee
SFP-type SFP+
Overdrachtssnelheid 10 Gigabit (10000 Mbps)
Singlemode of multimode Multimode
Connectortype LC
Aantal vezels 2 - Duplex
Maximale afstand 300 meter
TX-waarde 850nm
RX-waarde 850nm
Min. temperatuur 0°C
Max. temperatuur 70°C
Contact

Vraag het onze expert!

Max Sneep

030 669 1222
E-mail

Alternatieven

  • Ubiquiti UF-MM-10-G-20 SFP+ Module

    Multimode 10G SFP+ 2x LC (20-pack)

    381,38excl. btw

    461,46incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen


    Meer informatie
  • Ubiquiti UF-MM-1G SFP Module

    Multimode 1G SFP, 2x LC (2-pack)

    1 Reviews

    22,00excl. btw

    26,62incl. btw

    Uit voorraad leverbaar


    Meer informatie
  • Ubiquiti Singlemode SFP+ Module

    Singlemode 10G SFP+ 2x LC (2-pack)

    89,00excl. btw

    107,69incl. btw

    Uit voorraad leverbaar


    Meer informatie

Accessoires

  • ACT LC-LC 50/125µm OM4

    Duplex fiber optic patchkabel 0,5 M

    14,56excl. btw

    17,62incl. btw

    Uit voorraad leverbaar


    Meer informatie
  • ACT LC-LC 50/125µm OM4

    Duplex fiber optic patchkabel 1 M

    15,72excl. btw

    19,02incl. btw

    Uit voorraad leverbaar


    Meer informatie
  • ACT LC-LC 50/125µm OM4

    Duplex fiber optic patchkabel 2 M

    17,68excl. btw

    21,39incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen


    Meer informatie

Reviews

Veelgestelde vragen

De keuze in SFP (1GE) of SFP+ (10GE) modules valt samen met de poorten op de switch.

Bevat de Ubiquiti UniFi switch een SFP+ (10GE) poort, dan schikken deze SFP+ modules incl. deze kabel van 10 meter.

Bevat de Ubiquiti UniFi switch een SFP (1GE) poort, dan schikken deze SFP modules incl. deze kabel van 10 meter.