• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

SFP-modules


Advies? Bel: 030 669 1222
8 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1
Ubiquiti SFP Transceiver Module image

Ubiquiti SFP Transceiver Module

SFP naar RJ45

  • Ethernetkabel aansluiten op SFP-poort
  • Gegevenssnelheid: 10/100/1000 Mbps
  • Kabelafstand: 100 m

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

20,00 excl. btw
24,20 incl. btw
24.20 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ubiquiti UF-MM-1G SFP Module  image

Ubiquiti UF-MM-1G SFP Module

Multimode 1G SFP, 2x LC (2-pack)

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

22,00 excl. btw
26,62 incl. btw
26.62 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SM321B image

TP-Link TL-SM321B

Singlemode Bi-Directional SFP Module (LC, 10km)

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

19,00 excl. btw
22,99 incl. btw
22.99 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-LINK TL-SM311LS image

TP-LINK TL-SM311LS

SFP Singlemode module

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

29,00 excl. btw
35,09 incl. btw
35.09 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-LINK TL-SM311LM image

TP-LINK TL-SM311LM

SFP Multimode module

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

29,00 excl. btw
35,09 incl. btw
35.09 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
MikroTik SFP module 1.25G image

MikroTik SFP module 1.25G

SM 20km 1310nm Dual LC Duplex

  • ​Singlemode
  • LC-connector
  • ​Golflengte: 1310nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

25,00 excl. btw
30,25 incl. btw
30.25 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
MikroTik SFP module 1.25G image

MikroTik SFP module 1.25G

MM 550m 850nm Dual LC Duplex

  • Multimode
  • LC-connector
  • ​Golflengte: 850nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

19,00 excl. btw
22,99 incl. btw
22.99 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
MikroTik SFP naar RJ-45 image

MikroTik SFP naar RJ-45

Gigabit module

  • ​Data Rate 1,25 Gbps
  • ​RJ45 Connector
  • ​Afstand 100m

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

29,00 excl. btw
35,09 incl. btw
35.09 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
8 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie