Usp icon

Kopen op rekening voor zakelijke klanten

Usp icon

Professioneel advies, 20+ jaar ervaring

Usp icon

Gratis verzending

ACT LC-LC 50/125 OM4
Product Image 0
Product Image 1
ACT LC-LC 50/125 OM4
Polarity Twist fiber kabel 2 M
De 50/125 m OM4 polarity twist glasvezelkabel beschikt over een LC-LC aansluiting. Met deze glasvezelkabel kunt u verschillende netwerkapparatuur met elkaar verbinden.

16,45 excl. btw
19,90 incl. btw
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Veilig betalen

Omschrijving

Specificaties

Veelgestelde vragen

Reviews


ACT LC-LC 50/125 OM4

Eigenschappen FTP Slimline Kabel Cat6a

Multimode Polartiy twist patchkabel
Buitendiameter van 1,6 mm
Vezel diameter: 50/125
Connectoren: LC-LC
IL max: 0,15 dB
IL gemiddeld: 0,1 dB
RL:45 dB
Lengte: 2,0 meter
Kleur: Erika violet

Product Details


Artikelnummer

RL8402

Merk

ACT

EAN

8716065454888

Ondersteuning

Vraag het onze expert

KommaGo | 030 669 1221

Product Image 3
Over dit product

Veelgestelde vragen

Geen vragen gevonden


Wees de eerste die een review schrijft!

ACT LC-LC 50/125 OM4

16,45 excl. btw
19,90 incl. btw