OEM Fiber optic SC duplex adapter

OEM Fiber optic SC duplex adapter

Multimode OM3


€ 12,10 incl. btw

€ 10,00  excl. btw

12.1 EUR
Levertijd 1 tot 3 werkdagen

OEM Fiber optic SC duplex adapter

Deze OEM Fiber optic SC duplex adapter is alleen geschikt voor multimode glasvezelverbindingen.

Lees meer


Technische specificaties:OEM Fiber optic SC duplex adapter Multimode OM3

Connectoren:
Connector A:
Connector B:
IL:
Kleur:
Materiaal:

SC - SC
SC duplex
SC duplex
0,2 dB
Blauw
Zirconia ZrO2


Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: EA3003

Merk: Kabel


Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie