OEM Fiber optic SC-ST

OEM Fiber optic SC-ST

Duplex Adapter


€ 12,48 incl. btw

€ 10,31  excl. btw

12.48 EUR
Levertijd 1 tot 3 werkdagen

OEM Fiber optic SC-ST

De OEM Fiber optic SC-ST duplex adapter is geschikt voor single mode en multimode verbindingen.

Lees meer


Technische specificaties:OEM Fiber optic SC-ST duplex adapter

Connectoren:
Connector A:
Connector B:
Kleur:
Materiaal:

SC - ST
SC duplex
ST duplex
Blauw
Keramisch


Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: EA2002

Merk: Kabel


Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie