TP-Link MC220L

TP-Link MC220L

Gigabit Ethernet Media Converter


€ 32,00 incl. btw

€ 26,45  excl. btw

32 EUR
Uit voorraad leverbaar

Vandaag besteld, zaterdag in huis

TP-Link MC220L

Met de TP-Link MC220L media converter zet u glasvezel om naar een standaard RJ-45 Ethernetaansluiting of andersom. Ideaal voor het aansluiten van een enkel netwerkproduct waar de afstand te groot is voor netwerkbekabeling.

Lees meer

Let op: Er zijn uiteraard nog wel SFP glasvezelmodules benodigd voor het koppelen van de glasvezelkabel aan de TP-Link MC220L.

Eigenschappen TP-Link MC220L

Zet glasvezel om naar RJ45 (1000BASE-SX/LX/LH naar 1000Base-T)
Geschikt voor multimode en single mode glasvezelkabel met LC-connector
Voldoet aan IEEE 802.3ab en IEEE 802.3z
Maximale afstand single mode: 10 km
Maximale afstand multimode: 0,55 km
LEDs voor het monitoren van de netwerkstatus

Inhoud verpakking

  • TP-Link MC220L
  • Voedingsadapter
  • Handleiding


Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: MC220L
EAN: 6935364030476

Merk: TP-Link


Reviews


08-01-2018
Goed advies en prima product!

Ik wilde graag mijn eigen router gebruiken voor mijn glasvezel internet verbinding. Hiervoor had ik echter wel een mediaconverter incl. SFP module voor nodig. Complimenten voor de ondersteuning en het uitgebreide advies van routershop.nl (Max). Product bevalt ook prima. Bedankt routershop.nl!

Er zijn geen pluspunten voor dit product

Er zijn geen minpunten voor dit product

Beoordeling:

Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie