TP-Link MC220L

TP-Link MC220L

Gigabit Ethernet Media Converter


€ 32,00 incl. btw

€ 26,45  excl. btw

32 EUR
Levertijd 1 tot 3 werkdagen

TP-Link MC220L

Met de TP-Link MC220L media converter zet u glasvezel om naar een standaard RJ-45 Ethernetaansluiting of andersom. Ideaal voor het aansluiten van een enkel netwerkproduct waar de afstand te groot is voor netwerkbekabeling.

Lees meer

Let op: Er zijn uiteraard nog wel SFP glasvezelmodules benodigd voor het koppelen van de glasvezelkabel aan de TP-Link MC220L.

Eigenschappen TP-Link MC220L

Zet glasvezel om naar RJ45 (1000BASE-SX/LX/LH naar 1000Base-T)
Geschikt voor multimode en single mode glasvezelkabel met LC-connector
Voldoet aan IEEE 802.3ab en IEEE 802.3z
Maximale afstand single mode: 10 km
Maximale afstand multimode: 0,55 km
LEDs voor het monitoren van de netwerkstatus

Inhoud verpakking

  • TP-Link MC220L
  • Voedingsadapter
  • Handleiding


Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: MC220L
EAN: 6935364030476

Merk: TP-Link


Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie