Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
Product image

SFP Module RJ45 voor Cisco

Equivalent van Cisco GLC-T

59,00excl. btw

71,39incl. btw

SFP Module RJ45 voor Cisco
Equivalent van Cisco GLC-T

59,00 excl. btw

71,39 incl. btw

Levertijd 4 tot 7 werkdagen Niet op voorraad in eigen magazijn. Onze leverancier verwacht binnen een week nieuwe voorraad.
Houd rekening met een langere levertijd.

Klanten beoordelen Routershop met een  4.72/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

Met dit equivalent van de Cisco GLC-T zet u een SFP-poort van een switch om naar een Gigabit Ethernetpoort. De SFP-module is direct aan te sluiten op een beschikbare SFP-poort en ondersteunt een afstand van maximaal 100 meter.

Eigenschappen SFP Module RJ45 voor Cisco

Equivalent van Cisco GLC-T
Zet SFP-poort om naar Gigabit Ethernet
Snelheid maximaal 1000 Mbps
Ondersteunt afstand tot 100 meter
Hot swappable

Specificaties

Merk KommaGo
Artikelnummer KMG-SFP01-CI-RJ45
Equivalent Ja
SFP-type SFP
Overdrachtssnelheid 1 Gigabit (1000 Mbps)
Singlemode of multimode n.v.t.
Connectortype Koper (RJ45)
Aantal vezels n.v.t.
Maximale afstand 100 meter
TX-waarde n.v.t.
RX-waarde n.v.t.
Min. temperatuur 0°C
Max. temperatuur 70°C
Contact

Vraag het onze expert!

Max Sneep

030 669 1222
E-mail

Alternatieven

  • Cisco MGBT1 Gigabit Ethernet

    1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver

    99,00excl. btw

    119,79incl. btw

    Uit voorraad leverbaar
    Meer informatie
  • SFP Module Multimode voor Cisco

    Equivalent van Cisco GLC-SX-MMD

    39,00excl. btw

    47,19incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Meer informatie
  • SFP Module Singlemode voor Cisco

    Equivalent van Cisco GLC-LH-SMD

    39,00excl. btw

    47,19incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Meer informatie

Reviews

Veelgestelde vragen