Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
Product image

MikroTik Pair of SFP LC module

S-35LC20D + S-53LC20D LC

59,00excl. btw

71,39incl. btw

MikroTik Pair of SFP LC module
S-35LC20D + S-53LC20D LC

59,00 excl. btw

71,39 incl. btw

Uit voorraad leverbaar

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Klanten beoordelen Routershop met een  4.74/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

Deze MikroTik set bestaat uit twee 1.25G Single Mode optical SFP modules met LC-connector (T1310nm/R1550nm en T1550nm/R1310nm). Beide modules zijn geschikt voor verbindingen over een afstand van 20 km en ondersteunen DDM.

Compatibel met de volgende MikroTik-producten:
  • RB260GS
  • RB2011LS
  • RB2011LS-IN
  • RB2011UAS-IN
  • RB2011UAS-RM
  • RB2011UAS-2HnD
  • RB2011UAS-2HnD-IN
  • CCR1036-12G-4S

Specificaties

Merk MikroTik
Artikelnummer S-3553LC20D
EAN S-3553LC20D_PART
Equivalent Nee
SFP-type SFP
Overdrachtssnelheid 1 Gigabit (1000 Mbps)
Singlemode of multimode Singlemode
Connectortype LC
Aantal vezels 1 - Simplex
Maximale afstand 20000 meter
TX-waarde 1310nm
RX-waarde 1550nm
Min. temperatuur -40°C
Max. temperatuur 70°C

Downloads

Mikrotik SFP-modules Datasheet(263 KB)

Contact

Vraag het onze expert!

Max Sneep

030 669 1222
E-mail

Reviews

Veelgestelde vragen