Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
Product image

MikroTik RB260GS

Managed 5 poorts gigabit smart switch

39,00excl. btw

47,19incl. btw

MikroTik RB260GS
Managed 5 poorts gigabit smart switch

48,76excl. btw

39,00 excl. btw

47,19 incl. btw

Bel voor levertijd

Klanten beoordelen Routershop met een  4.7/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De MikroTik RB260GS is een kleine zakelijke switch met 5 Gigabit Ethernet poorten en 1 SFP poort, uitgerust met een krachtige Atheros Switch Chip. Met alle basisfunctionaliteiten van een managed switch en eenvoudig te configureren via uw web browser.

Eigenschappen MikroTik RB260GS

Managed switch
Besturingsysteem SwOS
Aantal Gigabit ethernet poorten: 5
Max stroomverbruik 6W
Bedrijfstemperatuur -25 °C tot +65 °C
Afmetingen 113 x 139 x 28mm

Managed switch

De MikroTik RB260GS SwOS is te configureren vanaf uw web browser. Naast de basisfunctionaliteiten van een managed switch, biedt de MikroTik RB260GS nog veel meer mogelijkheden, waaronder: port-to-port forwarding, MAC filter toepassingen, VLAN configuratie en bandbreedte beperking.

Te gebruiken in combinatie met de volgende SFP modules van MikroTik: S-85DLC05D, S-31DLC20D en S-35/53LC20D.

Geschikt voor professionals

MikroTik producten staan bekend om hun goede hardware specificaties tegen een lage prijs. De producten zijn ontwikkeld voor installateurs, hobbyisten en professionals. Om deze producten te gebruiken dient u over voldoende kennis van netwerkapparatuur te beschikken. Ondersteuning voor dit product verloopt via de MikroTik website.

Inhoud verpakking

  • MikroTik RB260GS
  • Voedingsadapter
  • Handleiding

Specificaties

Merk MikroTik
Artikelnummer RB260GS
EAN 4752224002310
Aantal switches 1-pack
Aantal poorten 5 poorten
PoE ondersteuning Geen PoE
Managed / Unmanaged Managed
Rackmountable Nee
IGMP Snooping Ja
SFP poorten Geen SFP
2.5GE ondersteuning Nee
5GE ondersteuning Nee
10GE ondersteuning Nee
Fanless Nee
Controller based Nee (Standalone)
Stackable Nee
Productserie n.v.t.

Downloads

Mikrotik RB260GS Datasheet(287 KB)

Contact

Vraag het onze expert!

Max Sneep

030 669 1222
E-mail

Accessoires

  • MikroTik SFP module 1.25G

    MM 550m 850nm Dual LC Duplex

    19,00excl. btw

    22,99incl. btw

    Uit voorraad leverbaar
    Meer informatie
  • MikroTik SFP module 1.25G

    SM 20km 1310nm Dual LC Duplex

    25,00excl. btw

    30,25incl. btw

    Uit voorraad leverbaar
    Meer informatie
  • MikroTik Pair of SFP LC module

    S-35LC20D + S-53LC20D LC

    59,00excl. btw

    71,39incl. btw

    Uit voorraad leverbaar
    Meer informatie

Reviews

Veelgestelde vragen