Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
Product image

Cisco 10GBASE-CU SFP+

SFP+ Twinax kabel 1 meter

59,00excl. btw

71,39incl. btw

Cisco 10GBASE-CU SFP+
SFP+ Twinax kabel 1 meter

59,00 excl. btw

71,39 incl. btw

Uit voorraad leverbaar

Vandaag besteld, morgen verzonden

Klanten beoordelen Routershop met een  4.7/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

Cisco 10GBASE-CU SFP+ is een koperen SFP+ male naar SFP+ male kabel van 1 meter lang. Hiermee kunt u twee Cisco switches onderling met elkaar verbinden via de SFP+ poort. De Twinax patchkabel ondersteunt doorvoersnelheden tot 10Gbps.

Eigenschappen Cisco 10GBASE-CU SFP+

Officiële Cisco kabel
SFP+ male naar SFP+ male
Snelheden tot 10 Gbps
Materiaal kabel: koper
Zeer dunne kabel (OD 4.2mm, 30AWG)
Lengte: 1 meter

Specificaties

Merk Cisco
Artikelnummer SFP-H10GB-CU1M
EAN 882658210723
SFP-type SFP+
Overdrachtssnelheid 10 Gigabit (10000 Mbps)
Singlemode of multimode n.v.t.
Connectortype Koper (patchkabel)
Maximale afstand 1 meter
Contact

Vraag het onze expert!

Max Sneep

030 669 1222
E-mail

Alternatieven

  • Cisco 10GBASE-CU SFP+

    SFP+ Twinax kabel 3 meter

    69,00excl. btw

    83,49incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Meer informatie
  • Cisco 10GBASE-CU SFP+

    SFP+ Twinax kabel 5 meter

    79,00excl. btw

    95,59incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Meer informatie

Reviews

Veelgestelde vragen