Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
Product image

Glasvezel SC BiDi WAN SFP Module

TX 1310 nm - RX 1550 nm

29,00excl. btw

35,09incl. btw

Glasvezel SC BiDi WAN SFP Module
TX 1310 nm - RX 1550 nm

29,00 excl. btw

35,09 incl. btw

Uit voorraad leverbaar

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Klanten beoordelen Routershop met een  4.68/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

Deze SFP WAN module is geschikt voor Ubiquiti en MikroTik routers met SFP WAN poort. De glasvezelmodule ondersteunt een TX-waarde van 1310 nm en een RX-waarde van 1550 nm en is uitgerust met één SC connector, specifiek bedoeld voor glasvezel WAN.

Eigenschappen Glasvezel SC BiDi WAN SFP Module

Geschikt voor Ubiquiti en MikroTik
Aansluiten op SFP WAN-poort
Snelheid: 100/1000Mbps
Connectortype: SC
TX-waarde: 1310nm
RX-waarde: 1550nm
Maximale afstand: 20km

Specificaties

Merk KommaGo
Artikelnummer BIDI-SFPWAN
EAN BIDI-SFPWAN
Equivalent Nee
SFP-type SFP
Overdrachtssnelheid 1 Gigabit (1000 Mbps)
Singlemode of multimode Singlemode
Connectortype SC
Aantal vezels 1 - Simplex
Maximale afstand 20000 meter
TX-waarde 1310nm
RX-waarde 1550nm
Min. temperatuur 0°C
Max. temperatuur 70°C
Contact

Vraag het onze expert!

Max Sneep

030 669 1222
E-mail

Reviews

Veelgestelde vragen