• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

Bekabeling


In deze categorie vindt u allerlei soorten bekabeling en montagemateriaal. Routershop heeft een groot assortiment UTP kabels, van halve meter UTP patchkabels tot 300 meter op rol, in verschillende kleuren. Ook kunt u bij ons terecht voor verschillende soorten antennekabels en montagemateriaal.

Advies? Bel: 030 669 1222
9 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1
ACT LC-LC 9/125µm OS2 image

ACT LC-LC 9/125µm OS2

Duplex fiber optic patchkabel (2 meter)


Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 20,73 incl. btw
€ 17,13  excl. btw 20.73 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
9 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie