OEM Fiber optic SC/APC

OEM Fiber optic SC/APC

Simplex Adapter Single Mode


€ 10,89 incl. btw

€ 9,00  excl. btw

10.89 EUR
Levertijd 1 tot 3 werkdagen

OEM Fiber optic SC/APC

De OEM Fiber optic SC/APC Simplex Adapter Single Mode is alleen geschikt voor single mode glasvezelverbindingen.

Lees meer


Technische specificaties:OEM Fiber optic SC/APC Simplex Adapter Single Mode

Connectoren:
Connector A:
Connector B:
IL:
Kleur:
Materiaal:

SC-APC/SC-APC
SC-APC
SC-APC
0,1 dB
Groen
Keramisch


Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: EA3005

Merk: Kabel


Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie