• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

Glasvezel


Advies? Bel: 030 669 1222
39 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1
ACT LC-LC 50/125µm OM3 image

ACT LC-LC 50/125µm OM3

Duplex fiber optic patchkabel 0,5 M


Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 15,73 incl. btw
€ 13,00  excl. btw 15.73 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT LC-LC 50/125µm OM3 image

ACT LC-LC 50/125µm OM3

Duplex uniboot fiber optic patchkabel 5 M


Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 19,61 incl. btw
€ 16,21  excl. btw 19.61 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT LC-LC 50/125µm OM3 image

ACT LC-LC 50/125µm OM3

Duplex uniboot fiber optic patchkabel 3 M met extractor


Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 22,99 incl. btw
€ 19,00  excl. btw 22.99 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT LC-LC 50/125µm OM3 image

ACT LC-LC 50/125µm OM3

Duplex uniboot fiber optic patchkabel 0,5 M


Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 18,17 incl. btw
€ 15,02  excl. btw 18.17 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT LC-LC 50/125µm OM3 image

ACT LC-LC 50/125µm OM3

Duplex uniboot fiber optic patchkabel 0,5 M


Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 13,48 incl. btw
€ 11,14  excl. btw 13.48 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT LC-SC 50/125ìm OM3 image

ACT LC-SC 50/125ìm OM3

Duplex Fiber optic patchkabel multimode 3 M


Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 21,94 incl. btw
€ 18,13  excl. btw 21.93 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
39 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie