• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

Glasvezel


Advies? Bel: 030 669 1222
5 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1
ACT MTP-MTP 50/125µm OM4 image

ACT MTP-MTP 50/125µm OM4

Patchkabel Polarity B Multimode 15 M

  • Multimode, polarity B
  • MTP-connectoren
  • ​Lengte: 15 meter

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

162,50 excl. btw
196,63 incl. btw
196.63 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT MTP-MTP 50/125µm OM4 image

ACT MTP-MTP 50/125µm OM4

Patchkabel Polarity A Multimode 15 M

  • Multimode, polarity A
  • MTP-connectoren
  • Lengte: 15 meter

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

162,50 excl. btw
196,63 incl. btw
196.63 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT LC-LC 50/125µm OM3 image

ACT LC-LC 50/125µm OM3

Tight buffer kabel 8-voudig 130 M

  • Multimode, 8-voudig
  • LC-connectoren
  • Lengte: 130 meter

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

458,21 excl. btw
554,44 incl. btw
554.44 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
ACT LC-LC 50/125µm OM3 image

ACT LC-LC 50/125µm OM3

Tight buffer kabel 4-voudig 130 M

  • Multimode, 4-voudig
  • LC-connectoren
  • ​​Lengte: 130 meter

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

318,83 excl. btw
385,78 incl. btw
385.78 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
5 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie