• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

Glasvezel


Advies? Bel: 030 669 1222
8 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1
MikroTik SFP+ module 10G image

MikroTik SFP+ module 10G

MM 300m 850nm Dual LC Duplex

  • Multimode
  • LC-connector
  • ​​Golflengte: 850nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 66,55 incl. btw
€ 55,00  excl. btw 66.55 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
MikroTik SFP+ naar SFP+ stack image

MikroTik SFP+ naar SFP+ stack

kabel (1 meter)

  • SFP+ naar SFP+ kabel
  • Cat5 Twinax, koper
  • Lengte: 1 meter

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 42,35 incl. btw
€ 35,00  excl. btw 42.35 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
MikroTik SFP module 1.25G image

MikroTik SFP module 1.25G

SM 20km 1310nm Dual LC Duplex

  • ​Singlemode
  • LC-connector
  • ​Golflengte: 1310nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 35,09 incl. btw
€ 29,00  excl. btw 35.09 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
MikroTik SFP module 1.25G image

MikroTik SFP module 1.25G

MM 550m 850nm Dual LC Duplex

  • Multimode
  • LC-connector
  • ​Golflengte: 850nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 22,99 incl. btw
€ 19,00  excl. btw 22.99 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
MikroTik SFP naar RJ-45 image

MikroTik SFP naar RJ-45

Gigabit module

  • ​Data Rate 1,25 Gbps
  • ​RJ45 Connector
  • ​Afstand 100m

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 35,09 incl. btw
€ 29,00  excl. btw 35.09 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
MikroTik SFP+ module 10G image

MikroTik SFP+ module 10G

SM 10km 1310nm Dual LC Duplex

  • Singlemode
  • LC-connector
  • ​Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 156,09 incl. btw
€ 129,00  excl. btw 156.09 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
8 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie