Glasvezel Wandbox WFR-00035-02

Glasvezel Wandbox WFR-00035-02

12x duplex LC single mode


€ 41,09 incl. btw

€ 33,96  excl. btw

41.09 EUR
Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Glasvezel Wandbox WFR-00035-02

Met deze glasvezel wandbox kunt u binnenkomende glasvezelkabels in een woning/pand afmonteren. De robuuste kunststof box biedt voldoende ruimte om de kabels op te rollen, zodat de kabels niet beschadigd raken. Vanuit de box kunt u de kabels weer doorverbinden naar bijvoorbeeld een modem/router.

Lees meer

Deze variant van de glasvezel wandbox is voorzien van 12 LC duplex single mode connectoren. Afmeting box: 184mm x 127mm x 138mm (hxbxd)

Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: MX8029

Merk: KommaGo


Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie