• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

TP-Link


Advies? Bel: 030 669 1222
38 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1
TP-Link WA901ND image

TP-Link WA901ND

450Mbps Wireless-N Access Point

  • Snelheden tot 300Mbps
  • 802.11b/g
  • 2,4GHz

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 39,00 incl. btw
€ 32,23 excl. btw
39 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link Archer C8 image

TP-Link Archer C8

Wireless-AC Router

  • 1300 + 450 Mbps Dual-Band Wi-Fi
  • 4 x Gigabit LAN en 2 x USB
  • Wi-Fi gasten netwerk mogelijkheid

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 138,65 incl. btw
€ 114,59 excl. btw
138.65 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link Archer C9 image

TP-Link Archer C9

Wireless-AC Router

  • 1300 + 600 Mbps Dual-Band Wi-Fi
  • 4 x Gigabit LAN, 2 x USB
  • Wi-Fi gastennetwerk mogelijkheid

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 121,45 incl. btw
€ 100,37 excl. btw
121.45 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link JetStream TL-SG5412F image

TP-Link JetStream TL-SG5412F

12-Poorts Gigabit SFP L2 Managed Switch

  • 12x Gigabit SFP
  • 4x Gigabit combo RJ45
  • Bandbreedte: 24Gbps

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 235,95 incl. btw
€ 195,00 excl. btw
235.95 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link RE450 Wi-Fi versterker image

TP-Link RE450 Wi-Fi versterker

Wireless-AC

  • Dual-band WiFi (2,4GHz & 5GHz)
  • Snelheden tot 1750 Mbps
  • 1 Gigabit Ethernetpoort

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 67,68 incl. btw
€ 55,93 excl. btw
67.68 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link T1600G-28PS image

TP-Link T1600G-28PS

28-Poorts Managed PoE+ L2 switch

  • 24x Gigabit LAN met PoE+
  • ​4x Gigabit combo SFP
  • PoE budget: 192 Watt

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 278,30 incl. btw
€ 230,00 excl. btw
278.3 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-ER6120 image

TP-Link TL-ER6120

SafeStream Dual-WAN VPN router

  • 2x gigabit WAN, 2x gigabit LAN
  • 1x Gigabit LAN/DMZ en 1x console poort
  • 100x VPN en Firewall

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 228,69 incl. btw
€ 189,00 excl. btw
228.69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link JetStream T3700G-28TQ image

TP-Link JetStream T3700G-28TQ

28-Poorts Gigabit Stackable L3 Managed Switch

  • 2​4x Gigabit LAN
  • 4x combo Gigabit SFP, 4x 10 Gigabit SFP+
  • Quality of Service, VLAN, Static Routing

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 1.579,05 incl. btw
€ 1.305,00 excl. btw
1579.05 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link AV1000 TL-PA7020P KIT image

TP-Link AV1000 TL-PA7020P KIT

Powerline Starterkit

  • Internet via het stopcontact
  • Snelheden tot 1000Mbps
  • 2 gigabit ethernetaansluitingen

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 69,99 incl. btw
€ 57,84 excl. btw
69.99 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-LINK TL-SM311LS image

TP-LINK TL-SM311LS

SFP Singlemode module

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 30,25 incl. btw
€ 25,00 excl. btw
30.25 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SM321A image

TP-Link TL-SM321A

Singlemode Bi-Directional SFP Module (LC, 10km)

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 47,40 incl. btw
€ 39,17 excl. btw
47.4 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SM321B image

TP-Link TL-SM321B

Singlemode Bi-Directional SFP Module (LC, 10km)

  • Singlemode
  • LC-connector
  • Golflengte: 1310nm

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 35,01 incl. btw
€ 28,93 excl. btw
35 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-WPA8730KIT Wi-Fi image

TP-Link TL-WPA8730KIT Wi-Fi

Powerline Starterkit

  • WiFi via het stopcontact
  • Dual band 802.11ac Wi-Fi, 1750 Mbps
  • 3 gigabit ethernet aansluitingen

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 99,56 incl. btw
€ 82,28 excl. btw
99.56 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-WPA8630KIT Wi-Fi image

TP-Link TL-WPA8630KIT Wi-Fi

Powerline Starterkit

  • WiFi via het stopcontact
  • Dual band 802.11ac Wi-Fi, 1200 Mbps
  • 3 gigabit ethernet aansluitingen

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 147,63 incl. btw
€ 122,01 excl. btw
147.63 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link JetStream T1700X-16TS image

TP-Link JetStream T1700X-16TS

12-Poorts 10G Switch + 4x 10G SFP+

  • 12x 10 Gigabit LAN
  • 4x 10 Gigabit SFP+
  • Bandbreedte: 320Gbps

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 1.111,99 incl. btw
€ 919,00 excl. btw
1111.99 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link T2500G-10MPS image

TP-Link T2500G-10MPS

8-Poorts Gigabit L2 Managed Switch met PoE+

  • 8x Gigabit LAN met PoE+
  • 2x Gigabit SFP
  • PoE-budget: 192 Watt

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 151,25 incl. btw
€ 125,00 excl. btw
151.25 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link Deco M9+ 2-pack image

TP-Link Deco M9+ 2-pack

WiFi Mesh Router AC4400

  • Tri-Band WiFi tot 2200 Mbps snelheid
  • Eenvoudige installatie, ook voor een leek
  • Ingebouwde Trend Micro Anti-Virus software

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 234,99 incl. btw
€ 194,21 excl. btw
235 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link CAP1200  image

TP-Link CAP1200

Dualband 11ac 3x3 Access Point

  • Doorvoersnelheid: 300 + 867 Mbps
  • 1 x Gigabit LAN met PoE
  • Te beheren via wireless controller

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 114,95 incl. btw
€ 95,00 excl. btw
114.95 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link CAP300-Outdoor image

TP-Link CAP300-Outdoor

2,4Ghz 11n 2x2 Access Point

  • Doorvoersnelheid: 300 Mbps
  • 1 Fast Ethernetpoort
  • Te beheren via wireless controller

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 59,29 incl. btw
€ 49,00 excl. btw
59.29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Aanbieding
TP-Link M7450 image

TP-Link M7450

4G+ MiFi hotspot

  • Downloadsnelheden tot 300 Mbps
  • Dual band WiFi, max. 32 WiFi devices
  • 15 uur accuduur

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

€ 159,00   incl. btw
€ 139,00 incl. btw
€ 114,88 excl. btw
139 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link Archer T4U v2 image

TP-Link Archer T4U v2

AC1200 Draadloze Dual-Band USB-adapter

  • Geschikt voor Windows 10
  • 2,4Ghz + 5GHz 802.11b/g/n/ac
  • Snelheid tot 1200Mbps

Dit product is niet meer leverbaar

39 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-PA8030P image

TP-Link TL-PA8030P

Powerline Starterkit AV1200

  • Internet via het stopcontact
  • Snelheden tot 1200Mbps
  • 3 gigabit ethernet aansluitingen

Dit product is niet meer leverbaar

106.02 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SG2008 image

TP-Link TL-SG2008

8-Poorts Gigabit Smart Switch

  • 8x Gigabit LAN
  • Bandbreedte: 16Gbps
  • VLAN en QoS

Dit product is niet meer leverbaar

64.9 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-PB10400 image

TP-Link TL-PB10400

10400mAh Powerbank

  • 3x opladen van uw smartphone
  • 2x USB, 2 apparaten gelijktijdig opladen
  • Met praktische zaklamp

Dit product is niet meer leverbaar

29 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
38 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie