Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
Product image

DrayTek VigorSwitch P2280x

24 Poorts L2 PoE+ Gigabit Switch

539,00excl. btw

652,19incl. btw

DrayTek VigorSwitch P2280x
24 Poorts L2 PoE+ Gigabit Switch

539,00 excl. btw

652,19 incl. btw

Uit voorraad leverbaar

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Klanten beoordelen Routershop met een  4.68/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De Draytek VigorSwitch P2280x beschikt over 24 Gigabitpoorten met PoE+ (340 Watt), zodat apparaten zoals IP-telefoons en access points via de netwerkkabel van stroom kunnen worden voorzien. Ook zijn er 4 SFP+ poorten voor glasvezel uplinks. Met uitgebreide functies als QoS en Port/Tagged VLANs.

Eigenschappen Draytek VigorSwitch P2280x

24 Gigabit RJ45 poorten met PoE+ (802.3at)
4 SFP+ poorten
PoE Power budget: 400 Watt (30W per poort)
QoS & Port/Tagged VLANs
802.1x features
IPv4 / IPv6 dual-stack
Link aggregation
Rackmountable incl. brackets

24-poorts Gigabit switch

De Draytek VigorSwitch P2280x is een 24-poorts Gigabit switch met PoE+ op alle poorten. Sluit access points, IP-telefoons, IP-camera's of andere PoE-apparatuur aan op deze managed switch van Draytek en ze worden elk via de netwerkkabel voorzien van stroom. Handig op plaatsen waar stroomvoorziening via het stopcontact moeilijk is. Het totale PoE-buget bedraagt 400W, met een maximum van 30W per poort.

SFP poorten

De Draytek VigorSwitch P2280x heeft 4 SFP+ poorten voor glasvezelverbindingen. Op deze poorten kunt u een UTP of SFP module plaatsen voor short, medium of long distance backbone verbindingen. Deze poorten kunt u ook gebruiken om een snelle uplink naar een andere switch te creëren.

QoS (Quality of service)

De QoS-functie zorgt ervoor dat inkomende en uitgaande datastromen met een bepaalde prioriteit worden behandeld. Hierbij kunt u zelf aangeven welk type netwerkverkeer altijd voorrang dient te krijgen. Zo garandeert u bijvoorbeeld dat HTTP en FTP geen invloed hebben op de kwaliteit van telefoongesprekken of videostreams. De maximale bandbreedte kan per poort of IP-adres worden aangeven.

Link aggregation

Is de snelheid van één poort niet voldoende, dan kunt u meerdere poorten met elkaar combineren middels link aggregation. U beschikt dan over een hogere doorvoersnelheid en link redundancy. De VigorSwitch P2280x ondersteunt link aggregation via statische configuratie of LACP (Link Aggregation Control Protocol). U kunt maximaal 8 Link Aggregation groepen opzetten.

Energiezuinige switch

De Draytek VigorSwitch P2280x past energiebesparende functies toe, waaronder IEEE 802.3az (Energy-Efficient Ethernet). De switch kan zo het stroomverbruik per poort verminderen op basis van kabellengte en aan de activiteit van het aangesloten apparaat. Hierbij geldt; hoe korter de kabel, hoe minder stroom er wordt verbruikt.

Inhoud verpakking

  • Draytek VigorSwitch P2280x
  • Voedingsadapter
  • 19" brackets
  • Handleiding

Specificaties

Merk DrayTek
Artikelnummer VP2280x
EAN 4712909127950
Aantal poorten 24 poorten
PoE ondersteuning PoE+ 802.3at
Managed / Unmanaged Managed
Rackmountable Ja
IGMP Snooping Ja
SFP poorten Meer dan 2 x SFP
10GE ondersteuning Nee
Fanless Nee
Contact

Vraag het onze expert!

Max Sneep

030 669 1222
E-mail

Alternatieven

  • DrayTek VigorSwitch G2280x

    24 Poorts L2 Gigabit switch

    299,00excl. btw

    361,79incl. btw

    Uit voorraad leverbaar
    Meer informatie

Accessoires

  • DrayTek XFSFP+-LR10

    Singlemode 10G SFP+, 1310nm, 2x LC

    106,61excl. btw

    129,00incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Meer informatie
  • DrayTek XFSFP+-SR300

    Multimode 10G SFP+, 850nm, 2x LC

    73,55excl. btw

    89,00incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Meer informatie

Reviews

Veelgestelde vragen