Ubiquiti UF-SM-10G SFP+ Module

Ubiquiti UF-SM-10G SFP+ Module

Singlemode 10G SFP+ 2x LC (2-pack)


€ 113,74 incl. btw

€ 94,00  excl. btw

113.74 EUR
Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Ubiquiti UF-SM-10G SFP+ Module

De Ubiquiti UF-SM-10G is een set van twee multimode 10G SFP+ modules met 2 LC connectoren. De SFP+ modules ondersteunen een golflengte van 1310nm en kunnen een afstand van 10km overbruggen. Geschikt voor alle UBNT producten met SFP+ poorten.

Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug

Specificaties

Artikelnummer: UF-SM-10G

Merk: Ubiquiti


Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie