Ubiquiti UF-SM-10G SFP+ Module

Singlemode 10G SFP+ 2x LC (20-pack)


719,00 excl. btw

869,99 incl. btw

869.99 EUR
Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Ubiquiti UF-SM-10G SFP+ Module

De Ubiquiti UF-SM-10G-20 is een set van 20 singlemode 10G SFP+ modules met 2 LC connectoren. De SFP+ modules ondersteunen een golflengte van 1310nm en kunnen een afstand van 10km overbruggen. Geschikt voor alle UBNT producten met SFP+ poorten.

Vraag het onze expert!
Max Sneep
Tel: 030 669 1222
Chat Direct
Meld u aan als reseller voor extra korting op Ubiquiti producten
Altijd GRATIS verzending
Binnen de Benelux
Veilig betalen
Via iDeal, creditcard en op rekening
Tevredenheidsgarantie
30 dagen niet goed, geld terug
Download
Handleidingen & bijlagen

Specificaties

Artikelnummer: UF-SM-10G-20
EAN: 810354026058

Merk: Ubiquiti


Reviews

Schrijf hier als eerste uw ervaring over het product!


Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie